Сенсація: на Марсі таки була вода
Технологииpinu.com.ua13 апреля 2015

Сенсація: на Марсі таки була вода

Дослідники стверджують, що вивчення шаруватих відкладень в екваторіальній області Марса дозволило їм підтвердити висновок про те, що колись на червоній планеті дійсно була вода. Стаття, присвячена роботі вчених, була опублікована в журналі Geological Society of America. Шаруваті відкладення порід характерні для полярних районів Марса, де їх формування було пов'язано з дуже низькою температурою на полюсах планети і наявністю у повітрі дрібних часток марсіанського ґрунту. Частинки під впливом конденсуватися на них інею осідали й формували рельєф, названий шаруватими відкладеннями. Вчені досліджували аналогічні утворення, розташовані в екваторіальній області Марса, і припустили, що такий рельєф міг сформуватися під впливом підземних джерел води. Невеликі горбки фахівці визначають як ті місця, де вода підземного ключа виходила на поверхню, пологі відкладення - як ділянки, по яких текла вода, а схожі на дюни шари грунту - як еолові відкладення, накопичення тонкого пухкого матеріалу, принесеного вітром. Дослідники стверджують, що підземні води, швидше за все, грали основну роль у процесі формування екваторіальних шаруватих відкладень Марса.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Йестудей
Как же был прав Задорнов. Легенду жаль.
Весёлый Роджер
Гы-гы солдафон! Цэ такой у тоби кирзовый юмор? А по сути, значит Шмуля ты признал шо ты щирый долбоЭб!!! С одной тильки целью " пиднасрать России тай сдохнуть пид забором, гнусной дешёвкой - портяночным вором"! Не попьешь ты каву у Вене, будешь скакать мудаком на арене!
Х
жалко Марадону. Нормальный- наш пацан. курыв . пыв.кароче вив здоровый образ жизни . об.явыв вийну коронавирусуА тэ пэр шо я скажу жинци ...Мандонна ...
777
Вы слишком много требуете от Варфоломея,бывшего офицера турецкой армии,прошедшего обучение в Ватикане. Сегодня он пляшет под дудку Эрдогана. Остается только предать Варфоломея анафеме и избрать нового православного патриарха.
е
хваленое американское качество..... прогрунтовать нормально не могут, болты затянуть не могут...
е
т.е. ты как обычно ляпнула языком, так как понятия не имеешь.. не удивляйся если на твои вопросы будут отвечать так же)))
Елена
Сам посмотри,набери и найдёшь.,если надо тебе.