Технологииitechua.com7 февр.

Сервіси Google перестали працювати на всіх смартфонах Xiaomi

Спочатку користувачі самі помітили таку новацію, повідомивши про те, що набір Google Mobile Services (GMS) став недоступний для встанови на телефони китайського бренду, а тепер дійшло до того, що компанія-виробник опублікувала в китайській соцмережі Weibo спеціальне інформаційне повідомлення, в якому вона оповістила весь світ про таке своє рішення.

nk_hauz/-msrnywvt-lzycfh1jp1.jpg

Користувачі смартфонів Xiaomi, які купують мобільні пристрої призначені для Китаю, більше будуть прямо «з коробки» отримувати сервіси GMS, а разом з тим не зможуть їх встановити самостійно, тому що такий функціонал в прошивці MIUI підтримуватися не буде. 

Однак таке рішення, за офіційними даними, зачіпає тільки нові моделі мобільних пристроїв, тоді як старі, на яких зараз доступні сервіси Google, таке нововведення не торкнеться. Крім того, воно не позначиться і на міжнародних версіях мобільних пристроїв, тобто на жителів України і Європи і безлічі інших держав дане нововведення жодним чином абсолютно ніяк не відіб’ється, і це, звичайно, можна вважати великим і вкрай значущим плюсом, яким все залишаться більш ніж задоволені. Однак все не так однозначно.

nk_hauz/-msrnwh79ftjqivge33z.jpg

Чому Xiaomi вирішила заборонити установку сервісів Google на свої смартфони – невідомо, однак, швидше за все, бренд вирішив заощадити на процесі сертифікації мобільних пристроїв, адже такі спочатку повинні пройти якийсь контроль якості з боку «пошукового гіганта», щоб на них можна було встановити GMS, зробивши це офіційно. З огляду на те, що на території багатьох країн, активно продаються за зниженими цінами китайські модифікації тих чи інших мобільних пристроїв Xiaomi, користувачі таких виразно абсолютно точно постраждають від такого рішення, тому що легко і просто встановити на них додатки з набору GMS не вийде, а в число таких входять такі відомі, популярні і поширені, як Chrome, Gmail, YouTube , Gboard і багато інших.

💬 Последние комментарии
Луна -2
вау,как интересно -Культура так и прет - слог высокой поэзии
Антиелена
Молодец, Ленка-зрелка-давалка! Сохранила! За это уважаю!
Весёлый Роджер
Какая оригинальная, а ГЛАВНОЕ правильная и своевременная идея для дупы пархатого Хероя захистника воров-керивников!
Антиелена
О, какой слог, какая патетика! Вот это все что ты можешь? Нет, ты даже не укроинфовоин, ты примитивное укроживотное! Пи@дуй к своим сородичам на украмправду!
Антиелена
Херасе...!!! Ты учишь??? Ты, сучка, пи@дуй ка сама за парту! Укроинфовоин диванный! Еще и тупой!
Антиелена
А амэрика здесь при чем? Где твоя амэрика, а где социально-ориентированное государство? Социально-ориентированное государство будет иметь в структуре своих производственных фондов около 50% ВПК и самый крупный военный бюджет? А для ВПК нужны рынки сбыта, нужны новые войнушки... Ты, бля, не съезжай, и на Роджера не переводи!
Весёлый Роджер
Тильки шановний, то ны пыхва, то дупа продажная та нищебродная! Цэ ни Елена, цэ 70-ричный щиропархатый запизденец Шмуля грязнуля, обосравшийся дедуля. Сидит в обосранных ворованных кальсонах та жиночих труселях и думувает шо никто него не повторымый стиль тупого прапора не различает!