Технологииtechtoday.in.ua07 января 2020

Скільки коштує одне розблокування смартфона

Чи знали ви, що кожне розблокування вашого смартфона обходиться в реальні гроші? Навіть така невелика річ, як дотик до екрана, також має свою ціну. Користувач Люк Вробескі підрахував цю цікаву економіку для майбутнього iPhone X – це один з найдорожчих телефонів сьогодні, який коштує приблизно $1149 в топовій комплектації.

У середньому ми розблоковуємо свій смартфон 80 разів на день і користуємося ним упродовж 14 годин. За цей час ми робимо майже 2600 дотиків до його екрана. Тобто щогодини телефон розблоковують 5,7 раза та під час одного сеансу використання роблять 32 дотики.

Маючи такі цифри, Вробескі розрахував вартість кожного дотику та розблокування для iPhone X за рік користування ним. Вийшло, що денний «пробіг» телефона обходиться його власникові у $3,14. Кожне розблокування при цьому коштує $0,04, а кожен дотик – $0,0012.

Смартфон iPhone X надійде в продаж тільки на початку листопада, проте китайські експерти вже підрахували приблизну вартість його деталей. Старша версія смартфона з 256 ГБ пам’яті обходиться Apple в $412,75, тоді як у магазинах продаватиметься за $1149.

Найдорожчим компонентом iPhone X є дисплей OLED діагоналлю 5,8 дюйма виробництва Samsung, який коштує $80. Модуль на 256 ГБ флеш-пам’яті від Toshiba має цінник $45, а 3 ГБ оперативної пам’яті додають ще $24. Нова 10-нанометрова система на чіпі Apple A11 Bionic, яку виготовляє TSMC, коштує $26. 3D-сенсор обходиться в $25, скло на лицьовій панелі додає до суми ще $18. Модем від Qualcomm або Intel вимагає $18. Акумулятор для iPhone X коштує всього $9. У цю суму не входять витрати на виробництво, логістику, а також на дослідження і розробку.

Тим часом власники Android можуть безплатно отримати iPhone X, перетворивши на нього свій смартфон. Програміст під ніком Idoideas виклав у своєму акаунті на GitHub додаток XOutOf10, який дозволяє симулювати флагман iPhone майже на будь-якому Android. Для роботи симулятора необхідно мати щонайменше Android 6.0 Marshmallow або вище. Розробник також попереджає власників гаджетів з Oreo, що характерна особливість десятого iPhone ховатиметься в них щоразу, як вони розширять статусний рядок. Це пов’язано з обмеженнями програмного інтерфейсу Android API, які встановила Google.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
у-2
Хай Юлію Володимирівну бере.
Весёлый Роджер
Гость! Эти продажные рагульные дебилоиды даже не поняли, что они натворили. Так вот -– вангую! Засекайте - время пошло! Итак: … придёт время и час, когда за разговор на мове будут давать сразу у рыло, потому как произошло самое страшное – СОЕДИНИЛИСЬ ВОЕДИНО ПОНЯТИЕ кровавые бандеровцы и мова! И тут Ничего моего личного – я только делаю выводы по событиям и преступлениям бандеровцев!
Игбун Хохлов
Точнее, романшский язык, который относится к ретороманской группе.
Игбун Хохлов
Чурка, я же говорю: ТЫ ТУПОЕ. Быдло, в Швейцарии есть свой язык - ретороманский. Вот только разговаривает на нем менее 1% населения. Он один из ПЯТИ государственных. А представь, быдлюк, на секундочку, что будет, если всех швейцарцев заставит на нем разговаривать и вести документацию. Швейцария развалится еще быстрее, чем развалилась Украина. Что касаемо США и Канады, то там куча коренных народов было. Почему бы пиндосам не розмовляты на эскимосском или ирокезском языке? Впрочем, в США такое понятие как государственный язык отсутствует. Зрозумило, быдлО?
Игбун Хохлов
Быдло, про то как Китай заберет Сибирь завтра, на крайняк послезавтра я уже лет двадцать от хохлатых недоумков слышу.)))) Никак вам дебилам методичку не сменят. Всралась Украина! Херомоев на Сало!
гость
Когда таких тварей как ты будут вешать на заборах а их детей бить везде и всюду Украина станет великим государством .А пока живут такие мрази украинский язык это западло.Не потому что русский язык лучше-просто вы украинский оскотинили и превратили в галицийский вонючий суржик.
Весёлый Роджер
Ось так их клятых Мыколай, давай, давай - на бой ленты подавай! «Если бы падлюки кацапи не отжали бы наш Крым, ми бы там усіх тварей підмоскалей передушили тай у море утопили. Слава Украине, Бандере Слава, Слава дивизии СС Галичина и лично, истребителю Хатыни, герою украинского народа, пану гауптману Шухевичу! Москаляку на гиляку, ляхив, жидив на ножи! Украина - Зиг, Украина – Хай! Великая Америка - грошей присылай!»