Скільки коштує одне розблокування смартфона
Технологииtechtoday.in.ua07 января 2020

Скільки коштує одне розблокування смартфона

Чи знали ви, що кожне розблокування вашого смартфона обходиться в реальні гроші? Навіть така невелика річ, як дотик до екрана, також має свою ціну. Користувач Люк Вробескі підрахував цю цікаву економіку для майбутнього iPhone X – це один з найдорожчих телефонів сьогодні, який коштує приблизно $1149 в топовій комплектації.

У середньому ми розблоковуємо свій смартфон 80 разів на день і користуємося ним упродовж 14 годин. За цей час ми робимо майже 2600 дотиків до його екрана. Тобто щогодини телефон розблоковують 5,7 раза та під час одного сеансу використання роблять 32 дотики.

Маючи такі цифри, Вробескі розрахував вартість кожного дотику та розблокування для iPhone X за рік користування ним. Вийшло, що денний «пробіг» телефона обходиться його власникові у $3,14. Кожне розблокування при цьому коштує $0,04, а кожен дотик – $0,0012.

Смартфон iPhone X надійде в продаж тільки на початку листопада, проте китайські експерти вже підрахували приблизну вартість його деталей. Старша версія смартфона з 256 ГБ пам’яті обходиться Apple в $412,75, тоді як у магазинах продаватиметься за $1149.

Найдорожчим компонентом iPhone X є дисплей OLED діагоналлю 5,8 дюйма виробництва Samsung, який коштує $80. Модуль на 256 ГБ флеш-пам’яті від Toshiba має цінник $45, а 3 ГБ оперативної пам’яті додають ще $24. Нова 10-нанометрова система на чіпі Apple A11 Bionic, яку виготовляє TSMC, коштує $26. 3D-сенсор обходиться в $25, скло на лицьовій панелі додає до суми ще $18. Модем від Qualcomm або Intel вимагає $18. Акумулятор для iPhone X коштує всього $9. У цю суму не входять витрати на виробництво, логістику, а також на дослідження і розробку.

Тим часом власники Android можуть безплатно отримати iPhone X, перетворивши на нього свій смартфон. Програміст під ніком Idoideas виклав у своєму акаунті на GitHub додаток XOutOf10, який дозволяє симулювати флагман iPhone майже на будь-якому Android. Для роботи симулятора необхідно мати щонайменше Android 6.0 Marshmallow або вище. Розробник також попереджає власників гаджетів з Oreo, що характерна особливість десятого iPhone ховатиметься в них щоразу, як вони розширять статусний рядок. Це пов’язано з обмеженнями програмного інтерфейсу Android API, які встановила Google.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
цыплят по осени посчитаем
верно у сышыа был Китай. у Германии вопреки Британии все еще есть Россия.
Игбун Хохлов
А вот это правильно. Там уже ни одна майданутая гнида затесалась. Правительство как сантехнику периодически надо чистить, а то случится украинский прорыв канализации с выбросом нечистот.
Игбун Хохлов
Ну, фсё. Теперь хохлопотамия введет против Беларуси экономические санкции.))))
7
пиндосы ? вова зеленский ? для батьки !!!!!!!! кизяки .
Игбун Хохлов
Титушки Януковича сжигают флаг США https://im0-tub-ua.yandex.net/i?id=1de671cb4dde150a100099dae0beb2e1&n=13
------------
Это колонизация Белоруссии всех шакалов собрали с всего мира.
--------
Белорусы вы боретесь не с Лукашенко а являетесь расходным материалом колонизации Белоруссии.Вас лохают -пермены -какие с свободных белорусов стать колониальными рабами. И 21 век тоже имеет колонии Украина -колонизирована .Европа всегда проводила колониальную политику это в них в генах США возникли через колониальгую политику при этом уничтожили коренное население.Не будьте аборигенами на своей земле которых обманывают ложными ценностями Они говорят о демократии а думают как тебя поработить ,как убить,ограбить. /Польшу Черчиль назвал гиена европы ,а что не так они лезли всегда и везде на чужие територии. Сейчас они дружат з сша думаете случайно они хотят их испльзовать для захвата територий ваших. /