Смартфони OnePlus отримуватимуть оновлення безпеки протягом чотирьох років
Технологии06 июля 2021

Смартфони OnePlus отримуватимуть оновлення безпеки протягом чотирьох років

OxygenOS – це операційна система, яка використовується смартфонами OnePlus. Інтерфейс досить інтуїтивно зрозумілий і пропонує безліч додаткових функцій. Компанія надає основне оновлення для кожної версії Android і вже працює над наступним оновленням, яке базується на Android 12.

Серйозна конкуренція в сегменті смартфонів спричинить зміни в бізнес-планах компанії. Ми вже повідомляли, що OnePlus може стати підбрендом OPPO. Злиття їх мобільних підрозділів може стимулювати створення кращих апаратних та програмних рішень.

Керівник OnePlus протягом місяців відповідав за продуктову стратегію OPPO, а команди фахівців з обох країн вже працювали над спільними проектами. Ми лише дізнаємось більше про спільні плани OPPO та OnePlus стати більш привабливим вибором для споживачів на світовому ринку смартфонів.

Якщо у вас є смартфон із торговою маркою OnePlus, ви зможете скористатися покращеною підтримкою програмного забезпечення. Сумісні плани двох компаній гарантуватимуть, що пристрої OxygenOS отримуватимуть оновлення безпеки протягом чотирьох років. У той же час оновлення для ядра Android планується на термін 36 місяців.

Нові правила стосуються смартфонів компанії преміум-класу, тобто OnePlus 8 або пізніших версій пристроїв. Власники OnePlus Nord, а також новіших Nord або Nord CE, зможуть оновитися до двух наступних версій Android. Виправлення безпеки будуть розповсюджуватися протягом трьох років.

Компанія також підтвердила, що N10 та N100, а також інші члени серії N отримають оновлення для Android та трирічні оновлення системи безпеки.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ГРАМОТЕИ ХРЕНОВЫ
Хотя бы заголовки правильно писали! украину укрианой обозвали! Зрада вэлыка!
ВСЁ ГОРАЗДО СЕРЬЁЗНЕЕ
Нет. Тут всё гораздо серьёзнее, чем кажется!
ВСЁ ГОРАЗДО СЕРЬЁЗНЕЕ
Нет. Тут всё гораздо серьёзнее, чем кажеся!
Елена
Да я к примеру говорила, найдут людей,а бы желание было такое сделать у заказчиков,вон Роджеру предложи миллион долларов,так он и жовто-блакитный прапор и щэ не вмэрлу будет носить и петь с утра до ночи,а ещё штук двести накинуть американских рублей он и вышиванки иголкой будет вышивать,хе.продажный он, полностью , Иуда .
Патріотів зливають
Та он просто прикалывается. Актер же ж. Комедийный жанр.
СКОРО ЖДИТЕ КИНО В уКРАИНЕ
В ближайшее время нам покажут кино с трупом. В трупе опознают зеленского. Обвинят кого - понятно! Поднимается жуткая суматоха с боевыми действиями. Настоящщий зеленский пьёт кофе у себя на даче. Скажете такого быть не может? Потому что не может быть никогда? А репетиции подобных сцен уже были. И режиссёр умелый имеется...
Патріотів зливають
Это правильно. Нельзя победить с теми, кто умеет только проигрывать. Теперь осталось найти тех, кто умеет побеждать. Это будет непросто.