Технологииportaltele.com.uaJun 19

Сонячні панелі Tesla стали потужнішими

nk_hauz/-mabxuncqrrcoztsljf0.jpg

Як пише джерело, Tesla серйозно знизила вартість домашніх сонячних панелей, але при цьому потужність цих самих панелей навіть підвищилася. В результаті користувачі зможуть ще більше заощаджувати на рахунках за електрику.

Для порівняння, якщо раніше в Каліфорнії чиста вартість середньої за розмірами сонячної панелі Tesla потужністю 7,56 кВт становила $19500, то зараз – $16 000 за версію потужністю 8,16 кВт.

З урахуванням держсубсидії ціна панелей старого і нового зразка для споживачів – $14430 і $11840 відповідно. Таким чином, якщо раніше власники будинку платили по $2,58 за Ватт потужності, то зараз платять $1,96.

💬 Последние комментарии
Гость
У Каменюки черноморская акула откусила хуй под корень и теперь у него фантомные боли . Шо болить рагуляцкий евнух !
Каменяр
Я періодично переглядаю відео з презентацією "русскоязычной челюсти" і просто умиляюсь.
Гость
Каменяр - галычанский рагуль i пIдарас ! Ездит на выходных у Польшу в переходах сосать - пидробиток называется!
Каменяр
Рускоязычная челюсть - гірше ніж челюсть акули, і тим більше ніж кулак. А на кулак "рускоязычные челюсти" нарвались вже не раз...
Каменяр
При Путинскій владі СУЩЕСТВУЕТ вся Росія, за винятком кооперативу "ОЗЕРО" та кількох тисяч конвоїрів і охоронців новоявленого імператора.
Гость
Дристовича кастрировать ( это щас модно , он будет не против ) , а потом засунуть его язык мигранту негру в жопу и моднейший получится речнык!!!
Каменяр
Росія розірвала добросусідські відносини, і за "правом старшого брата" ВЧИНИЛА ЗБРОЙНИЙ НАПАД і ПОГРАБУВАЛА український народ, ув'язнила тисячі людей в Криму та на Донбасі, тисячі людей покалічила фізично і духовно. І це не тільки в Криму, але і в Росії і на Донбасі.