Sony готує смартфон з основною камерою на шість об’єктивів
Технологииgsminfo.com.ua21 ноября 2019

Sony готує смартфон з основною камерою на шість об’єктивів

У мережі з’явилася інформація про плани компанії Sony з випуску смартфонів в 2020 році. Її опублікував японський тематичний ресурс AndroidNext з посиланням на анонімного інформатора. Раніше повідомлялося, що на початку року, включаючи виставку MWC 2020 в лютому, очікується пара моделей середнього і флагманського рівня. Про флагман поки не відомо нічого, крім того, що він заснований на топовій платформі Snapdragon 865 і підтримує стільникові мережі п’ятого покоління 5G. Смартфон середнього рівня базується на Snapdragon 655.

Тепер AndroidNext зумів отримати більш розгорнуті відомості. Відповідно до джерела, в 2020 році як мінімум чотири моделі Sony Xperia виявляться флагманськими: На зміну Xperia XZ2 premium і Xperia 1 прийде Xperia 1.1 (основна камера з чотирма об’єктивами, 5G, 4K) на MWC 2020 в лютомуНа зміну Xperia XZ2 compact – Xperia 3 (потрійна основна камера, 5G, 2K), термін дебюту – «скоро» На зміну Xperia XZ2 і Xperia 5 – Xperia 5.1 (основна камера з чотирма об’єктивами, 5G, 2K) на MWC 2020 в лютомуНа зміну Xperia XZ3 – Xperia 0 (основна камера з шістьма модулями, 5G і 5K) на IFA 2020 на вересніКрім чотирьох флагманів очікується три моделі середнього рівня: На зміну Xperia XA2 і Xperia 10 прийде Xperia 10.1 (5G) на MWC 2020 в лютому На зміну Xperia XA2 Ultra і Xperia 10 Plus – Xperia 9.1 (5G) на MWC 2020 в лютомуНа зміну Xperia XA2 Plus і Xperia 8 – Xperia 8.1 (5G) після IFA2020 в вересні і тільки в Японії

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
А жизнь прожить - не поле перейти. Знаем и об этом.Гость
Елена
Где ответ?кого поддерживали интервенты в Гражданскую войну? ответа как я вижу нет,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине и Европе!
Кругом одни евреи
Пасечник йосип рачок - главный местный дурачок! Выбирал из местных пчёл, чтоб был истинный хохол! Евреи, евреи кругом одни евреи.
Весёлый Роджер
Особенно прав ты Шмуля по вопросам: выплавки стали, мукомольным заводам, историческим фразам, построению мостов из картона и поеданию москалями ёжиков и бобров с выползнями. Короче - обычный, выживший из ума, самовлюблённый, тупой, нарцистический пердун! Сало не уронил?
Весёлый Роджер
Шмуля, а яка така половая связь между боХатсвом пиндосов и пустой кишенью щирого xoxла? Ведь кроме тебя мудака пердунка, который набухался до глюков, никто не бачил того пиндосного "Геркулеса" с масками и др, що сел у тоби за лесом.
Весёлый Роджер
Та нихай себе выходють! У щиродупной хунты ВСЕ_РАГУЛЬНАЯ пидтримка е! Ось так, поддонок Шмуля? Как выйдуть против хунты, так и зайдуть, кого сожгут як у Одессе, а кого из кулемётов нацики положат. И все демократичные западные СМИ это не заметят! Вот на этом и держится пропиндосная хунта. Сало не уроните, крепше него держите! Тому шо : «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.»
Луна -2
Ага - особенно, после того,как она скомандовала местным тузамцам не покупать вакцину у России.Зачем - пусть хохлы помирают от ихней непроверенной вакцины.....