Sony перестане підтримувати «Товариства PlayStation» на PS4
Технологии19 марта 2021

Sony перестане підтримувати «Товариства PlayStation» на PS4

Sony поступово скорочує список функцій, які були додані в її консоль PlayStation 4, оскільки тепер все більше уваги приділяється PS5. Компанія повідомила своїх зареєстрованих користувачів PS4 по електронній пошті про плани припинити підтримку «Товариств PlayStation» до квітня 2021 року.

«Товариства PlayStation» надавали ентузіастам і фанатам ігор можливість спілкуватися, грати в ігри і обговорювати суміжні інтереси. Однак в березні 2020 року Sony припинила випуск програми PlayStation Communities і поступово обмежила її функціональні можливості.

Sony привела кілька причин, через які було прийнято рішення відключити функцію «Товариства». За словами компанії, через масове зростання кількості розважальних послуг на основі передплати та реклами на різних консолях необхідність в цій функції відпала.

Sony також повідомила своїм клієнтам, що ці зміни не вступлять в силу до 31 серпня цього року.

Нагадаємо, що раніше Son також відключила можливість прокату і покупки фільмів в PlayStation Store.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Та святы отцы xoxлoнации, бандиты Бандера з Шухевичом! Аминь!
Дефицит Йода
Да пребудет с нами сало!
Довитруенко
Да сынок её уже всё что мог подобрал из того что уронили.
Гость
Ну где эта подстилка Ленка сосалка с придорожной канавы??? Где выкрики про геморроям Сала ?.. запасайся сука горохом и квасолею будешь вырабатывать пердячий газ и кизяки на окружной собирать !!! Говно тупое !!!
Весёлый Роджер
А в это же самое время, на бензо колонке у клятых… Тююю, тай ны …, вже ни такЪ, на водородной колонке… «Пассажирское сообщение на водородных поездах на Сахалине может начаться в 2024 г….» А у щирых пиндосмокчунов, с ранку, вже пойдёт чи войдёт гиперлупа, ну то у дупу панська залупа! Сало не роняем, ровными шматами, для убийц детей - братьёв рагулей – него ховаем! Та щенывмырло спиваем….
е
Сказочники... Т.е по их мнению от Китая до Тайваня лететь дальше чем с их гипотетических аэродромов...про десант вообще смешно читать, китайцы просто численностью затопчут любой экспедиционный корпус....
Весёлый Роджер
3.14здёшь голимый! Ну не верю!!! Ты классический xoxлoпредатель Кравчук!!! Член КПСС, а ныне восхвалитель Галичины СС!!! А шо Шмуля, то не такЪ?