Технологииgsminfo.com.ua6 сент.

Sony Xperia 5 – найкомпактніший флагман на ринку

Компанія Sony привезла на IFA 2019 смартфон Xperia 5. Цього разу можна видихнути: це не черговий новий флагман. Sony каже, що нова модель доповнює флагманську лінійку, об’єднуючи ключові технології Xperia 1 в компактному корпусі. Xperia 5 за сучасними мірками дійсно компактний. Тут встановлений екран CinemaWide діагоналлю 6,1 дюйма з співвідношенням сторін 21: 9, завдяки чому апарат повинен бути менше більшості актуальних флагманів.

Матриця тут виконана за технологією OLED, а роздільна здатність екрану – Full HD +. Sony відзначає, що дисплей отримав технологію Bravia і алгоритм X1, що забезпечує можливість відтворення зображень у форматі HDR.

Sony Xperia 5

Як і старша модель, новинка підтримує 10-бітове відображення кольору і має режим Creator. Серцем Xperia 5 служить SoC Snapdragon 855. Оперативної пам’яті у смартфона є 6 ГБ, флеш-пам’яті – 128 ГБ.

Камера апарату, судячи з усього, повністю ідентична тій, що використовується в Xperia 1 . Акумулятор тут трохи менше, але не суттєво: 3140 мА · год проти 3300 у Xperia 1. Також зберігся захист від води і пилу (IP68). Продажі смартфона почнуться в жовтні. На вибір доступні чотири кольори: чорний, білий, синій і червоний.

💬 Последние комментарии
Ядрачистыйизумруд
Да не забулы ,не забулы мы про множество военных баз и био-лабораторий американских по миру,да и про "миролюбивое" НАТО тоже помним.
Мяколя
та ввже не забувайте звидки корона вирусь
Ке
чтоб развалить СССР - США перевернула мир и сейчас не откажется
е
Елена, так говоришь Украина социальная страна? ну-ну.. прокомментируй, БРЕХЛО...
е
А куда Украина девала свои продвинутые технологии? Петя их продал и такие как ты?А что со станками в Украине, ЧТО нового сделано при майданутых за ВОСЕМЬ лет? А корабли в Николаеве чего не делают, а заказывают в Турции и покупают сильно бу лоханки по всему шарику?Свой завод разрушили такие как ТЫ! а почему? потому что америкосам конкуренты НЕ НУЖНЫ! так что там с Кравчуком, Кучмой и Ющем при которых страна из богатейших республик бывшего союза скатилась на одно из последних мест в Европе?? Че молчишь? Ответь за свое отношение к ним, че слабо? и не БРЕШИ что уже писала! НЕ БЫЛО этого!...
е
честные люди свою страну за печеньки не продают и не разваливают в угоду америкосам и другим! так что кончай БРЕХАТЬ честная нашлась...
е
очень аргументированный ответ... ничего другого и не ожидал.. так ГДЕ внушение твоей подружке что матерится это нехорошо? что ПОСТОЯННО брехать это плохо?? НЕТ ЭТОГО!...