Sony запатентувала робота-напарника для комп'ютерних ігор
Технологииtechno.znaj.ua19 апреля 2020

Sony запатентувала робота-напарника для комп'ютерних ігор

Користувачі інтернет відшукали цікавий патент Sony: відома компанія проектує робота, який буде дивитися за грою людини і реагувати на його дії - коментувати реагувати на емоції під час гри, пише Business Insider.

Компанія Sony вже називає своє творіння «гравцем для спільного перегляду». Як повідомляє Sony в патенті, гравці краще взаємодіють, коли спостерігають за чимось разом, а не коли спілкуються лицем до лиця. Але для спільного проведення часу потрібна ще як мінімум одна людина, але вона може бути відсутня з різних причин. 

Але ось робот в будь-якому випадку готовий подивитися щось разом з вами. Штучний інтелект повинен поліпшити враження від гри, і робот буде радіти досягненням гравця або засмучуючись через його невдачі. Крім того вражає автономність робота - Sony розраховує, що він буде сидіти поруч з людиною або може стати другим гравцем. А якщо користувач скористається шоломом VR, то замість робота він побачить ігрового персонажа.

У патенті також знайшли дуже цікаву деталь щодо "почуттів робота". Sony передбачили справжню прихильність між людиною і його напарником з штучним інтелектом - робот для початку буде регулярно просити поставити його на підзарядку. Але якщо людина буде ігнорувати прохання свого "друга" і не підключить до розетки, робот буде вважати, що його не люблять і поведе себе відповідним чином.

Написать комментарий