Технологииroot-nation.comAug 27

США дали Huawei зелене світло на покупку чипів

Минулого року, рівно через рік після того, як США включили компанію Huawei в чорний список, Міністерство торгівлі США внесло значні зміни у свої експортні правила. Заводам, які виробляють напівпровідники за американськими технологіями, більше не дозволялося поставляти чипи компанії без отримання ліцензії. Це торкнулося навіть чипів Kirin 9000, які підтримують технологію 5G. Зрештою, у китайців закінчилися чипи, які можна було використовувати, і нинішній голова ради директорів пан Го Пінг сказав, що найбільша проблема Huawei – це пошук передових чипів.

Але наразі стало відомо, що США дали постачальникам «зелене світло» на продаж мікросхем цій компанії, що допоможе підживлювати бізнес останньої з виробництва автомобільних запчастин. І хоча може здатися, що адміністрація Байдена скасовує жорстку заборону на поставки, яку ввела адміністрація Трампа, «зелене світло» не поширюється на чипи, вироблені для смартфонів або мереж 5G.

nk_hauz/zLnvO447R.jpeg

Huawei – найбільша мережева компанія у світі, і хоча вона постраждала від заборони на чипи, американський уряд дозволив постачальникам продавати їй чипи, які використовуються для деталей автомобілів, включаючи екрани і сенсори, бо вони не вважаються передовими.

США також чинять тиск на своїх союзників, щоб ті не купували мережеве обладнання Huawei для мереж 5G, кажучи їм, що Huawei може встановити в пристрої шпіонське обладнання. США стурбовані можливими зв’язками компанії з комуністичним урядом Китаю.

Йдеться про безпеку, оскільки Huawei була названа загрозою національній безпеці, а представник Міністерства торгівлі США заявив, що американська політика ліцензування продовжує «обмежувати доступ Huawei до товарів, програмного забезпечення або технологій, які можуть завдати шкоди національній безпеці і зовнішньополітичним інтересам США».

Хоча зараз компанія може купувати чипи в американських постачальників для свого бізнесу з виробництва автомобільних запчастин, наступним кроком, необхідним для відродження компанії, має стати дозвіл Міністерства торгівлі на покупку чипів, необхідних виробнику для збірки телефонів.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
"Бандерлоги — отверженные. У них нет собственного наречия, они пользуются украденными словами." (Р. Киплинг) Русское слово "Отчизна" происходит от "отче". А от какой ветчины происходит хохлятская "витчызна"? Это обезьянье кривляние, а не язык.
Елена
Масок сейчас много,хоть попой жуй.
Елена
За детей и родных беспокоились,а шо делать?
Елена
У России проблем нэма,у всех есть у неё нет,хе,при такой цене конечно, Газпрому хорошо,а людям плохо
Весёлый Роджер
Ну не знаю, но мабутно уси кто бухает щирый коктейль - буряковку з Червоной Шапкой, вот такой мудизм несут. И там закусывай - не закусывай - без пользы! Вот почитали Шмулю_Елен, этого пердуна у жиночих труселях до колен, ну и ...? Шо вин пьёт? Коди гэтот пыдар кожний день такой или подобный мудизм тут несёт! Та ыщо вин пидосные литаки у лесу встречает, та соби до хаты их провожает! «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый!!!,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! Таки ыщо же и НЕцелые самолёты до Шмули литают, та буряковку доставляють!
Луна-2
я плакаль)))От такого идиота и чо- то он там курит?
Луна-2
Под Полтавой в Новых Санжарах - камнями забросали автобус - это да ,добрые люди