Технологииitsider.com.ua18 февр.

Стала відома реальна ціна NVIDIA GeForce RTX 3060

Компанія NVIDIA не так давно презентувала 3000-не покоління своїх флагманських відеокарт GeForce RTX. Трохи згодом була презентована більш доступна відеокарта GeForce RTX 3060, рекомендована ціна якої мала складати 330 доларів або євро. Відеокарта поступить у продаж вже 25 лютого, і, на жаль, навіть близько не буде доступною за такою ціною.

nk_hauz/-mtvk5xfvi3vdljo3yxk.jpg

Завдяки публікації цін на NVIDIA GeForce RTX 3060 на сайті європейського магазину ProShop ми змогли дізнатися, скільки саме доведеться віддати покупцям за новий графічний адаптер. Згідно з цими даними, RTX 3060 буде доступною за ціною близько 500 євро, при цьому є моделі, які коштують більше 650 євро, тобто ціна вдвічі перевищує рекомендовану самою компанією NVIDIA.

Варто звернути увагу на те, що компанія NVIDIA часто заставляє партнерів постачати першу партію за рекомендованою ціною, але останнім часом у деяких магазинів з’явилася тенденція пропонувати оформити попереднє замовлення за рекомендованою ціною, приймати їх, а згодом підвищувати ціну та скасовувати їх. ProShop не став таке практикувати і одразу виставив дуже завищені ціни, через що можливі конфлікти з NVIDIA.

Усім бажаючим купити NVIDIA GeForce RTX 3060 слід або готувати суму, яка є, по суті, рекомендованою ціною NVIDIA GeForce RTX 3060, або чекати, доки ціни впадуть. Щоправда, невідомо, коли це відбудеться, адже останнім часом попит на відеокарти, які й так у дефіциті, лише росте.