ТехнологииJul 16

Стало відомо, яка компанія найбільше виграла від зникнення Huawei з європейського ринку

Недавнє дослідження Counterpoint Research стверджує, що компанія Xiaomi отримала максимальну вигоду з виходу компанії Huawei з ринку смартфонів в європейському регіоні.

nk_hauz/-mej918vwsf0gpf3qml_.jpg

Станом на перший квартал 2020 року на європейському ринку не було смартфонів 5G середнього рівня. Ситуація плавно змінювалася, і вже до третього кварталу 2020 року на частку 5G-смартфонів середнього класу припадало близько 20%. У першому кварталі 2021 року таких смартфонів в Європі було вже 50%.

Ціновий діапазон, розглянутий дослідниками Counterpoint Research, становив від 250 до 500 доларів. Huawei користувалася великою популярністю в середньому сегменті Європи до спаду в минулому році, при цьому до першого кварталу 2021 року компанія практично пішла з ринку смартфонів Європи. З усіх постачальників Xiaomi продемонструвала найбільше зростання в річному обчисленні в сегменті смартфонів середнього класу через хорошу лінійку і агресивний маркетинг.

Падіння ринкової частки Huawei також відбилися на зростанні інших китайських брендів, таких як Oppo і Vivo. Ці бренди домоглися значних поліпшень в роботі на європейському ринку.

Поки що Apple і Samsung залишаються явними лідерами в сегментах 5G в Європі, хоча в майбутньому ситуація може змінитися. За прогнозом, світовий ринок смартфонів скоро можуть очолити дві китайські компанії.

💬 Последние комментарии
Елена
Он твой брат по разуму,разуму ээто очень преувеличенно,братья вы.
Елена
Ты и Африку всю облазил,всех и всякого повидал,хе
Елена
Всё могёт Бебик, Бебик всемогущий,хе.
Елена
Ответили, сказали по всем сексуальным вопросам обращаться к тебе.
Весёлый Роджер
"что Киев может принять ряд ответных мер, в случае если Россия «перекроет поставки газа» в страну." - ну скорее уж, ну решайтесь!!! Xoxлoв по весне мабуть сосчитают! Скики из них до эуропейской житти не доскакаеть! «Елена -..... Слава Америке! И Европе слава!» Сало уронили! Хероям мало! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу!
Весёлый Роджер
А вот пропа_Хандон Шмуля Сруля, вже Два раза писал в Спортлото и ТРИ раза в Лигу Наций, по сексуальным вопросам! Не ответили - суки, ни там ни там! Вот налягает Шмуля на стакан!
Весёлый Роджер
Да у нас-то ВСЁ хорошо!!! А вот у вас - СРАКА свидомая! Да паны про забыли, эй дэбилы!!! Вот сравни, чи срал ты, чи ны: В РФ на октябрь 2021г: Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб - 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб - 15.41 грн , у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхвой гэта пиндо колония накрылась – Занавес!!! Сливая воду гаси свет – пыди сделай панам остатний миньет! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©»