Технологииtechnoportal.com.uaJun 12

Стало відомо, коли Xiaomi Redmi Note 7, Redmi Note 8 Pro, і Pocophone F1 отримають стабільну MIUI 12

Кастомні версії прошивки MIUI 12 для десятків смартфонів Xiaomi виходять із завидною регулярністю. Однак глобална версія випущена лише для Mi 9, Mi 9T / Redmi K20 і Mi 9T Pro / Premium / Redmi K20 Pro. Судячи з наявної інформації, ще кілька популярних пристроїв приєдналися до тестування нової офіційної глобальної стабільної версії прошивки від Xiaomi.

nk_hauz/-m9c2axyinmcioome5l9.jpg
  • Xiaomi Redmi Note 7
  • Redmi Note 8 Pro
  • Pocophone F1

Розповідати про характеристики даних смартфонів безглуздо, адже їх власники прекрасно знають, скільки у них пам’яті, і який встановлений процесор. Відзначимо лише, що Xiaomi Redmi Note 7 став мегапопулярним і першим в бюджетному сегменті запропонував камеру на 48 Мп. Другий пристрій отримав ще більш просунуту камеру на 64 Мп, але через свій процесор продавався геть погано. Що до Pocophone F1, то це неймовірний бестселер, який завоював мільйони прихильників по всьому світу.

nk_hauz/-m9c2as-ex_j0ewibx9e.jpg

Відзначимо, що, якщо тестування пройде відмінно, і нових багів виявлено не буде, вже скоро прошивку власники цих телефонів отримають нову прошивку MIUI 12. Не варто забувати про те, що, оскільки це вже глобальна стабільна версія, вже завтра вона потрапить в руки до творців популярних щотижневих прошивок, а значить через кілька днів в мережі з’явиться можливість завантажити практично фінальний білд MIUI 12 для цих трьох пристроїв. Ми, зі свого боку, постараємося повідомити вас про появу кожної з перерахованих вище прошивок.

💬 Последние комментарии
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!