Світлодіодні лампи заощаджують і дбають про екологію
Технологииnewvv.net20 июля 2017

Світлодіодні лампи заощаджують і дбають про екологію

Стати справжнім господарем і вільною людиною одночасно нескладно. Один мій знайомий так і зробив. У негараздах нашого часу, що пов'язані зі складністю працевлаштування, дорожнечею енергоносіїв і т.д. теж можна знайти великий позитив. Ці проблеми підказують інші шляхи виходу і нові можливості. Отже, почав мій знайомий з рацпропозицій на роботі. Попервах начальство дуже їх цінувало: запровадження GPS-трекерів, світлодіодні ламп і датчиків руху дозволило дуже заощадити і оптимізувати процеси на виробництві. До речі, готові рішення по світлодіодних лампах ви можете подивитися на сайті http://novosibirsk.svetodiodnye-svetilniki.com/. Отже, купив мій знайомий якісну світлодіодну стрічку, мікроконтролери і самотужки став виготовляти за допомогою паяльника і вмілих рук світлодіодні лампи. У вітальні, вбиральні і навіть на сходах загального користування він встановив датчики руху. Згодом його поверх і квартира стали нагадувати розумний будинок. Не секрет, що рахунки за електроенергію впали в рази. Адже за потужністю світлодіодна лампа - аналог десяти таких самих ламп розжарювання. А на відміну від люмінісцентних ламп це екологічно чисте світло не загрожує навколишньому середовищу парами ртуті. Якість сучасних світлодіодних стрічок і світлодіодних ламп знаходиться на досить високому рівні і вони з часом не втрачають своєї яскравості. В залежності від потреб і функціонального призначення ви можете обрати потрібну вам за яскравістю і потужністю лампу чи навіть прожектор. А за дизайном це може бути навіть лампочка в стилі лофт. Крім того, мале споживання енергії цими лампами робить можливим їхнє використання в автоновному освітленні разом із сонячними панелями. В останньому варіанті ви можете не гаяти часу і не чекати готових рішень від Tesla: усе вже продається у магазині будівельних матеріалів: і сонячні панелі, і контролери, і акумулятори, і світлодіодні лампи!

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Гордишься теми кто страну довел до того что сейчас творится?...
Елена
Сало не уронили.!
Хохол
Гейтс владеет всего 60 тысячами гектаров земли! О чем разговор? Да не о чём! Папа Петя подарил своему сыну Лёше 113 тысяч гектар пахотной земли в Украине и об этом никто не писал и не пишет!
-0000000
украинские националисты это наёмники и всерьез их судьба украины, украинцев их не интересует
бандерос
Говорят, - дважды нельзя войти в одну и ту же воду, либо, - снаряд... (дальше помните). Но, это никак не относится к "государству" с повышенным чувством достоинства. Сало уронили!
00000
Очередной дыбил о клятве Гипократа.Сначала почитайте её а потом соотвествует ли она нам в наше время.По клятве гипократа медыцина платная полностью доктору а не фирме или государству.И как медики могут клястся Богом Аполлоном которому нигде сейчас не поклоняются ни в одной с религий. А насчет языка физически некому будет говорить, разве что рабам на украинском при такой политике-язык рабов.
Гость
Гройсман хочет в тюрьму, а не в Кабмин, блядь он! А Яценюх хочет на расстрел, а не к Порошенку, уебан он!