Топовий телевізор Xiaomi Mi TV Q1 75” в Україні вийшов за дуже високою ціною
Технологии9 дней назад

Топовий телевізор Xiaomi Mi TV Q1 75” в Україні вийшов за дуже високою ціною

Декілька днів тому у Мережі з’явилася інформація про вихід топових смартфонів Xiaomi Mi 11 Ultra та Xiaomi Mi 11i. Разом з цими смартфонами компанія презентувала флагманський телевізор Xiaomi Mi TV Q1, яка на українському ринку коштує набагато дорожче, ніж на європейському.

Новий преміальний телевізор компанії Xiaomi отримав QLED-панель з роздільною здатністю 4K (3840 х 2160 пікселів) та охопленням NTSC 100%, яка підтримує Dolby Vision та HDR10+. У нього є 6 динаміків сумарною потужністю 30W, у яких є підтримка DTS-HD та Dolby Audio.

Xiaomi Mi TV Q1 75” працює під управлінням операційної системи Android 10. У моделі у доступі є понад 700 тисяч фільмів та телевізійних шоу. Магазин програмного забезпечення Google Play Store дозволяє завантажити понад 5 тисяч додатків, оптимізованих для телевізора.

Флагманський Xiaomi Mi TV Q1 75” буде доступним на українському ринку за ціною 59999 гривень. Очікується, що модель поступить у продаж вже в середині цього літа. Що цікаво, на європейському ринку телевізор набагато дешевший, ніж в Україні – ціна там складає 1300 євро, що приблизно рівно 44 тисячам гривень.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
123
А кто имеет право указывать, что праздновать?
Надувные щеки
Я так и думал. Все посады отменяются. Все посадовцы идут шеренгой шмыгать носами и с песней на карантин!
Надувные щеки
А по каким параметрам определяется эффективность работы на посаде? Кто и по каким принципам сажает на посаду? Почему нет ответственности за неэффективную работу на посаде и за назначение дефективного посадовца?
Дааа уж мелочь а приятно
Даааа! Темпы роста несущественны - газ - на 90% !!! Мелочь какая то!
Нержавеющая сталь
Не знаю, рассказывали об этом социальные психологи или нет, но нацисты долго не живут. Поэтому вопрос их вымирания - это вопрос ближайшего времени. Правда, в одной могиле с нациками будут и их жертвы. Жертвы - снизу, а нацики - сверху. Такая установка у хозяев нациков. Такая психология.
е
Дон решил кровати в борделе переставить?
е
Елена, так что на Украине с заботой о населении? Где ответ, трепло?