Цього року TikTok запустить групові чати
Технологии18 марта 2021

Цього року TikTok запустить групові чати

Популярний додаток коротких відео TikTok може запустити функцію, яка дозволить групам користувачів обмінюватися повідомленнями. Очікується, що вона з’явиться цього року.

За даними Reuters, функція групового обміну повідомленнями допоможе сервісу краще конкурувати з “класичними” соцмережами, такими як Facebook, наприклад.

Групові чати мають допомогти компанії-власнику ByteDance перетворити TikTok в “додаток для соціальних взаємодій”, як вказав один зі співрозмовників агентства. У китайській версії сервісу — Douyin — така можливість була реалізована ще в 2019 році.

Переписка в групових чатах, швидше за все, не буде зашифрована, відзначили інформатори.

Адміністрація TikTok намір ввести групові чати в 2020 році, але ці плани порушили влади США. У Вашингтоні заявили, що сервіс “загрожує національній безпеці, зовнішній політиці та економіці США”, і зобов’язали ByteDance продати свій додаток. Адміністрація нового президента США Джозефа Байдена відклала угоду на певний термін.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Дааа уж мелочь а приятно
Даааа! Темпы роста несущественны - газ - на 90% !!! Мелочь какая то!
Нержавеющая сталь
Не знаю, рассказывали об этом социальные психологи или нет, но нацисты долго не живут. Поэтому вопрос их вымирания - это вопрос ближайшего времени. Правда, в одной могиле с нациками будут и их жертвы. Жертвы - снизу, а нацики - сверху. Такая установка у хозяев нациков. Такая психология.
е
Дон решил кровати в борделе переставить?
е
Елена, так что на Украине с заботой о населении? Где ответ, трепло?
Укр
Да как вариант - хотят усложнить жизнь.
СВОБОДНАЯ УКРАИНА
двояко от статьи. с одной стороны ну и фиг с этой упоротой страной-пусть на себе прочувствуют то что сеяли по всему миру. а другая сторона - этот вирус расселиться по всему миру еще больше. может огородить их и пусть эти пауки в банке себя сами жрут...
Великие дела
Эта мадам обвиняет свидомых в том, что они настоящие фашисты. А сама она, получается, не настоящая.