Технологииracurs.ua12 янв.

Цукерберг пояснив причини змін у стрічці Facebook

Марк Цукерберг розповів про причини чергових змін в алгоритмі роботи стрічки соціальної мережі Facebook

Засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг пояснив, чому вирішив внести зміни до алгоритму роботи стрічки новин. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook. За словами Цукерберга, Facebook створювався для того, щоб користувач залишався на зв’язку, передусім, із родиною та друзями. Але останнім часом надійшло чимало скарг, що контент від компаній та медіа витісняє зі стрічок персональний контент користувачів. Після відповідних досліджень у роботу Facebook почали запроваджувати масштабні зміни. Новим завданням для команди розробників стала зміна принципу видачі від релевантності до важливіших соціальних взаємодій між користувачами. Таким чином, у стрічці буде більше контенту від друзів, родини та груп, на які підписаний користувач, і менше публічного контенту від корпоративних клієнтів. Також Цукерберг зазначив, що після того, як нововведення запрацюють, зменшиться час перебування користувача у Facebook, але цей час стане кориснішим і ціннішим. Раніше «Ракурс» повідомляв про те, що Цукерберг допускає, що в сервісах Facebook з’явиться можливість використання криптовалют. Окрім того, з осени минулого року користувачі Facebook, які поширюють політичну рекламу, зобов’язані розкривати дані про її замовника.

💬 Последние комментарии
е
так чего ты стыдливо молчишь, твоя америка первая в списке стран-коррупцонеров? и ты ВСЕМ тут предлагаешь равняться на нее...понятно - ВОРЮГИ у тебя в почете и это ОЧЕРЕДНОЕ подтверждение этому...
Елена
Далась вам та коррупция , всегда была будет и есть,как жадность, алчность и коажи, природа человека это,чтобы было емуне просто хорошо,а очень хорошо.
Елена
Не придирайся по мелочам ,от уж.
SWIFT — НАШ !!!
Советские евреи-кибернетики придумали SWIFT и продали технологию на 3апад... Что бы Американские ковбои и Британские Робин Гуды не грабили их "Почтовые дилижансы" с наличкой. Так выпьем же, таварищ Шюрик, за НАШИХ кибернетиков из СССР ( которые сосчитали сколько звёзд на небе и придумали SWIFT )
Антиелена
Ты, Ленка-ТП бестолковая, когда будешь мне рассказывать про коррупцию, начни со свое любимой пиндосии, предварительно цифры подготовив хотя бы поверхностно!
Антиелена
Надо же, не знала да еще и подзабыла! Ты, Ленка-дура-белка, лучше иди в военкомат, там за тебя все знают, и ты будешь в пожизненном наряде по кухне, ибо тебя даже в караул брать нельзя!
Селянин с Харьковщины Олег Марченко
НЕДОРОГО ! продам огород 800,62 гектара в Кабуле, после того позорного бегства НАТО из Афганистана... в подарок много брошеной военной техники, патронов и обосраных штанов - весь товар брендовый - MADE IN USA !!!