Twitter переглядає свої правила для світових лідерів
Технологииitsider.com.ua21 марта 2021

Twitter переглядає свої правила для світових лідерів

За кілька місяців після того, як Twitter заборонив Дональду Трампу доступ до своєї платформи, соцмережа все ще намагається вирішити, як їй чинити з політиками, які порушують правила спільноти. Компанія заявила, що «переглядає» свою політику для світових лідерів та інших посадових осіб.

Компанія випустить відкрите голосування, яке буде проводитися з 19 березня по 12 квітня, щоб зібрати відгуки з цього питання.

«Ми хочемо почути від громадськості, чи вважають вони, що світові лідери повинні підкорятися тим же правилам, що і інші, — пише компанія в своєму блозі. І, якщо світовий лідер порушить правило, які примусові заходи будуть доречні».

Компанія додала, що також проводить консультації з цього приводу з академічними колами і активістами з прав людини. Відгуки цих груп, а також відгуки громадськості «послужать основою для розробки політики».

Які аспекти існуючої політики Twitter планує переглянути, неясно.

Компанія не згадує Трампа напряму, але посилається на два повідомлення в блозі за 2019 рік, в яких пояснюється, чому вона може по-різному застосовувати свої правила до світових лідерів.

Twitter — не єдина компанія, яка бореться з цими проблемами після Трампа. Facebook все ще чекає рішення Наглядової ради щодо того, чи буде колишньому президенту дозволено повернутися на платформу.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Ты за агентов пиши, не отвлекайся на Роджера, не уводит в сторону.. Что твоими агентами, что не попались сделано? Что из типа добытого ими сделало Украину процветающей страной с обеспеченным населением??? Ничего....
кУЧМА ВСПОМНИ ГОНГАДЗЕ
Как то быстро забыли про убиенного кучмой Гонгадзе !!! С особой жестокостью!!! Грузина !!!
Весёлый Роджер
Шмуля ПЕРЕМОГА!!! Амерыка з вами, з майданутыми мудаками! «На одно рабочее место на Украине претендует шесть безработных - центр занятости» «Елена -22 февраля 2020 -…в 2014 году события на Майдане увели Украину из зоны влияния Москвы,я думаю на очень долго.» Сала уронили – убийцам детей мало!
Весёлый Роджер
Шой-то и тут молчок, язык пропахандон Шмуля так и не высунул из дупы! Тому шо в методичке сказано ... обсирать Россию, а про отвечать... нычого нима!
Весёлый Роджер
Долбоэб Шмуля, это ты не виляй, а на вопросы отвечай! Таки чехи и предяву и бросили про взрывы тех снарядов, что один болгарский перец перепродавал ширым поддонкам, для войны на Донбассе. Тому що своего производства снарядов у гятих пидпиндосников НИМА!!! ВСЕ шесть заводов - ЗАКРЫЛИ и на металл попилили! Сало уронили! Хероям убийцам детей мало!
ВСПОМНИ ГОНГАДЗЕ кУЧМА
Как то быстро забыли про убиенного кучмой Гонгадзе !!! С особой жестокостью!!!
Елена
А сколько не поймалось? Думаю он не один в поле воин.сынов и дочерей у Украины много,а Роджер сын-дурак,как в сказке было у отца три сына,двое умных,а третий Роджер,ха.такие вот пироги., товарищи полковники,ха.