У Viber створили чат-бота з інструкціями для лікарів щодо COVID-19
Технологии24tv.ua21 апреля 2020

У Viber створили чат-бота з інструкціями для лікарів щодо COVID-19

Національна служба здоров’я України запустила у Viber свій чат-бот з інструкціями для лікарів та пацієнтів щодо COVID-19. За допомогою цього каналу лікарі, водії швидкої допомоги, та пацієнти зможуть отримувати відповіді на найбільш важливі питання щодо коронавірусу.

Про це Техно 24 розповіли у пресслужбі Viber.

Як працює бот

Сервіс в режимі реального часу надає інструкції щодо попередження, діагностування та лікування COVID-19. При цьому, інформацію будуть регулярно оновлювати та додавати додаткові інструкції.

.Аби почати діалог – потрібно відправити повідомлення із словом "Коронавірус".

"Ми прагнемо бути ближче до кожної людини, яка потребує інформації, роз’яснень та алгоритмів дій. І ми сподіваємося, що наш канал у Viber стане зручним і оперативним джерелом отримання такої інформації. Тим більше, коли ситуація довкола змінюється так швидко і від достовірної та вчасної інформації так багато залежить", – каже директор департаменту комунікацій НСЗУ Тетяна Бойко.

Новий корисний бот у Viber / Скріншот

Раніше Техно 24 повідомляв про чат-бота Viber, допомагає визначити ймовірність зараження коронавірусом. Окрім того, за допомогою цього бота за допомогою чат-бота користувач також може замовити й оплатити покупку медикаментів.

Написать комментарий