У Viber відтепер доступні групові відеочати для 20 осіб
Технологииms.detector.media13 мая 2020

У Viber відтепер доступні групові відеочати для 20 осіб

З часом компанія Rakuten Viber збирається збільшити число можливих учасників відеочату.

Месенджер Viber запускає групові відеодзвінки необмеженої тривалості. До таких чатыв тепер можна залучати до 20 осіб.

Про це йдетсья у листі від пресслужби компанії Rakuten Viber на адресу MediaSapiens.

«У платформі для онлайн-зустрічей потребують всього: від бізнес-команд великих корпорацій до шеф-кухарів, які проводять кулінарні майстер-класи, і інструкторів з йоги», - йдеться у повідомлені.

Для того, щоб почати груповий відеочат в додатку, необхідно натиснути кнопку «відео» у верхній частині екрану або просто запросити більше учасників в поточний відеодзвінок. Згодом Viber збирається збільшити число можливих учасників відеочату.

При групових відеодзвінках у Viber  трансляція спікера відображається у всіх учасників бесіди.

Крім того, при необхідності кожен учасник конференції може закріпити відео тієї чи іншої людини на своєму екрані смартфона, а також відключити у себе звук і / або відео і подивитися, чи зробили це інші.

«Viber виконує важливу для суспільства задачу, актуальну сьогодні як ніколи, дозволяючи людям легко спілкуватися один з одним. У зв'язку з пандемією відеочати гратимуть в нашому житті значно більшу роль, ніж раніше, тому ми запускаємо функції, які об'єднують людей навіть на відстані», - коментує прокоментував операційний директор Rakuten Viber Офір Еял.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
И только так. А "инициатива женщины в семье – в улучшении отношений в семье".
СКОРО ЗАПАНУЕТЕ
У вАС ХОТЬ ЧТО НИБУДЬ УЛУЧШАЕТСЯ, уКРАИНЦЫ? ЧТО ТО НЕ СЛЫШНО НИГДЕ вАШЕГО ЛАЯ ,,САЛА УРАНИЛИ,,! И ,,ЩЕНЭВМЭРЛУ,, НЕ ВОЕТЕ! НИЧЕГО! СКОРО ЗАПАНУЕТЕ! ,,СЛАВУ ЯНУКОВИЧУ,, ЕЩЁ ПО НОЧАМ НЕ ШЕПЧЕТЕ?
е
ой, одна ты все понимаешь и все знаешь.. в каждой бочке затычка блин.. все идут не в ногу, одна ты в ногу...
гость
И сколько он взял за подобное идиотское заявление? Или оно входит в счёт прежней платы за продажу Украины и развал страны? Он и разворовывать неньку первый начал, показал, что теперь это разрешается.
гость
"Раньше здесь ездил автобус в Киев под номером 411 и его было мало, мест критически не хватало", а почему не увеличить количество транспорта на благо людей? - так кому они нужны? Потом и вовсе запретили перевозки по причине барановируса. А людям ездить надо, они с голоду умирать не хотят, не согласны с политикой парии и правительства. Поскольку спрос рождает предложение - появились частные перевозчики, так их пострелять надо. Виновными оказались нелегальные перевозчики.
гость
"Зелёный" водород, "Зелёная" электроэнергия - классика распила бюджетных денег. Ай да Урсулочка! Это тебе не деньги по карманам тырить! Бюджет Евросоюза!
О Николаич
Сказ о том, как майдауны помогали жЫдам усраину грабить!