У всіх смартфонах Xiaomi знайшли приховану камеру
Технологии11 августа 2020

У всіх смартфонах Xiaomi знайшли приховану камеру

Користувачі з форуму Reddit з’ясували, що в телефонах компанії Xiaomi міститься прихована можливість, про яку до цього самого моменту ніхто не знав. Справа в тому, що вбудований в дисплей сканер відбитків пальців може використовуватися в якості прихованої повністю непомітною камери, призначеної для стеження за людьми. 

Отримати доступ до такої можливості можна в прихованих системних настройках мобільних пристроїв бренду, а в даному конкретному випадку мова йде про Mi 9T. При включенні такої функції мікрокамера, встановлена ​​під дисплей, починає показувати те, що вона бачить. Вирішення цієї самої фотокамери є вкрай низьким, тому розглянути щось неможливо. Проте, сам факт наявності такої можливості означає, що телефони від даного виробника електроніки оснащені прихованою камерою, про наявність якої ніхто навіть і близько не знав. На думку експертів в області системної захисту, компанії Xiaomi слід усіма можливостями способами заблокувати подібну можливість на рівні операційної системи, щоб ніхто сторонній не зміг нею скористатися в своїх цілях. В іншому випадку виникає загроза безпеці користувачів, адже раз камера може показувати хоч щось, значить вона може використовуватися, наприклад, для розуміння того, користується телефоном хтось чи ні. Проблема полягає в самій прошивці, де немає захисту від несанкціоновано доступу до такої можливості. Очевидно, що прихована камера є у всіх смартфонах Xiaomi, в які встановлено OLED-екран з вбудованим в нього сканером відбитків пальців. Компанія-виробник поки що ще не робила ніяких заяв із цього приводу, тому зараз не можна точно однозначно сказати, чи стане бренд виправляти такий недолік в системі захисту. Оскільки про таку приховану можливість телефонів китайської корпорації стало відомо лише зараз, дана опція гарантовано не використовувалася будь-якими хакерами, тому на цей самий рахунок можна не турбуватися, але в майбутньому ситуація може змінитися. Поки що невідомо, чи доступна аналогічна можливість на мобільних пристроях від інших компаній, які також випускають моделі зі схожим «залізом».

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Ну что Ленка маладая сосалка с окружной? А гроши де ? Чмо из придорожной канавы ! В Европу собралась! Ха !
Елена
Турецкий поп ... пидофор реально поехал мозгами !
Елена
Ленка сосалка да будет тебе известно , что злополучный литак АН был построен в куеве 43 года назад ! Укр армия разворованная своим командованием , сама гробит своих солдат и офицеров заставляя их учится на допотопных литаках ! Поняла блядина с окружной ?
е
ну и чьего производства был АН???
е
20-ти летних ШТУРМАНОВ??.. это ж не пилоты...
Весёлый Роджер
«Eлена- 28 ноября 2018 - Вот уже ЧЕТЫРЕ рока кожний украинец на себе ощутил всю историческую правильность выбора ЕВРОПЕЙСКОГО ПУТИ развития. Да, может не все дойдут до конца этого пути, может и погибнут миллионы за будущее счастье единиц – избранников нации – свідомих та щирых. Только вера в Бандеру и его ученье приведёт Украину к великому расцвету, только одобрение нацией свободных тай толерантных отношений МЕЖДУ МУЖЧИНОЙ И МУЖЧИНОЙ приведёт к полному счастью в жизни каждого идущего в Европу громадянина. Слава войскам СС Галичина! Слава Бандере, Слава гауптштурмфюреру СС Роману Шухевичу и героям Хатыни и Волыни! Смерть москалям!» Сало уронили - Хероям мало! Сало уронили - Хероям мало! Сало уронили - Хероям мало! ... на ножи, на ножи...
КОНДИЦИОНЕР ВИНОВАТ
В А ЗИЛИНСЬКИЙ ОПРЕДЕЛИЛ, ЧТО НА БОРТУ АН-26 ВЗОРВАЛСЯ КОНДИЦИОНЕР САМСУНГ РОССИЙСКОЙ СБОРКИ.