Технологииmind.ua29 нояб.

В британський бюджет внесли мільйони для розвитку безпілотних авто та штучного інтелекту

Запропонований британським міністром фінансів бюджет на 2018 рік включатиме в себе заходи для заохочення розвитку безпілотних авто, штучного інтелекту (АІ) та телекомунікацій. Про це йдеться в повідомлення міністерства фінансів Великобританії, передає Reuters. Проект бюджету Філіппа Хаммонда має на меті підвищити продуктивність Великобританії, яка наразі зростає повільними темпами, та створити додаткові робочі місця.

Згідно з його планами, безпілотні автомобілі повинні з’явитись на британських дорогах вже за три роки. В міністерстві повідомили, що буде створено Інвестиційний фонд для створення зарядної мережі для таких авто, який складатиме 400 млн фунтів ($530 млн). Крім того, ще 100 млн фунтів будуть надані у вигляді грантів, щоб допомогти людям купувати електрокари. Інші інвестиції включають в себе 75 млн фунтів в індустрію АІ, 160 млн для створення мобільних мереж наступного покоління 5G по усій Великобританії, 100 млн для підготовки 8 000 вчителів інформаційних технологій та 76 млн для підвищення цифрових навичок. Нагадаємо, в одному з районів Лондону зарядні пристрої для електромобіліввстановлюватимуть просто в ліхтарних стовпах уздовж вулиць. Електрокарів в місті стає все більше, а необхідної інфраструктури немає. Нещодавно в Україні було оголошено умови тендера на отримання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України для впровадження радіо технології «Міжнародний рухомий (мобільний) зв’язок ІМТ» (4G) . Термін дії ліцензії – 15 років.

💬 Последние комментарии
Луна -2
Это как поНять -"Российское вторжение неизбежно"? То ли она нЕ вторгается сейчас,откладывая на потом? Уже 28 января вообще то,Писали вторгнутся после праздников- праздники давно прошли,Уже сало купили и съели,водку на радостях всю выпили . - и нате вам,ВТОРЖЕНИЯ ЕЩЕ НЕ БЫЛО . куда оно делось ? Исчезло, испарилось ...Как сон ...
ВЕРКА СЕРДЮЧКА - СЛЕДУЮЩАЯ ПРЕЗИДЕНТКА уКРАИНЫ?
ВЕРКА СЕРДЮЧКА - СЛЕДУЮЩАЯ ПРЕЗИДЕНТКА уКРАИНЫ? Уже песни про бандеру поёт. Начало есть.
Елена
Это я,в данном случае я,это да,где моё,там сознаюсь,где нет,там нет,я не ты,стараюсь не брехать.
Елена
За гроши ты отдашься кому и чему угодно,выше я писала про царя,ему мешают активно действовать твои роджеры,ибо их личные, корпоративные интересы выше интересов страны,а Ельцин его поставил беречь их состояния и чтобы не мешал им богатеть,потому и мутная политика такая хозяина Кремля,ты этого скудоумный не понимаешь,в силу убогой ущербности ума,а я понимала это всегда, как там с Казахстаном?нэ чую?
Елена
1989 году могу напомнить.
Елена
А Рабинович Вадим кто по твоему,а козлоослик?
Игбун Хохлов
Это геноцид лунатиков.