В Естонії почали продаж черепиці з сонячними панелями
Технологииcikavosti.com21 июля 2017

В Естонії почали продаж черепиці з сонячними панелями

З 2021 року всі нові будинки в Естонії повинні бути будівлями з майже нульовим споживанням і відповідати вимогам класу енергоефективності А.

Найбільший постачальник черепичних покрівель в Естонії компанія Monier розпочала співпрацю з місцевим стартапом SolarStone, щоб поповнити асортимент сонячними панелями для різних типів черепичних покрівель.

З 2021 року всі нові будинки в Естонії повинні бути будівлями з майже нульовим споживанням і відповідати вимогам класу енергоефективності А. «На практиці ці вимоги складно виконати без власного виробництва відновлюваної енергії. Тому ми вирішили розпочати співпрацю з місцевим виробником сонячних панелей SolarStone, щоб забезпечити зниження споживання енергії як в нових, так і у вже побудованих будинках. Сонячні панелі SolarStone візуально сумісні з нашою черепицею і в світлий час доби навіть у похмурий день виробляють електроенергію, яку можна використовувати в господарстві для своїх цілей або продавати у систему передачі електроенергії,» — повідомив Марко Тамместа, менеджера Monier з продажу та маркетингу.

Написать комментарий