В Європі готують конкурента Visa і Mastercard
Технологииbusinessua.com07 июля 2020

В Європі готують конкурента Visa і Mastercard

Про це повідомляється на сайті Єврокомісії.

Запустять її 16 великих банків з п’яти європейських держав. В угоді про створення європейської платіжної системи взяли участь кредитні установи таких країн:

Бельгії; Франції; Німеччини; Іспанії; Нідерландів. Серед цих установ, згідно з даними Reuters, фігурують UniCredit, Societe Generale, Commerzbank, Deutsche Bank та інші. В самій угоді йдеться, що ця європейська платіжна система стане новим стандартом для європейських споживачів і комерсантів за всіма типами транзакцій. Європейський центробанк таке рішення банків схвалив.

Учасники угоди також закликають інші фінустанови і організації, що надають послуги по здійсненню платежів, приєднатися до їхньої ініціативи до кінця поточного року. Більше того, мова йде не тільки про створення конкурента американським платіжним системам, але і про необхідність повністю оцифрувати регіон, де половина всіх роздрібних платежів здійснюється все ще готівкою.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
А знаешь,воровать надо меньше -то тогда, может и построят и никакого дыма сигарет с ментолом не понадобится.. И МУСОР ПО ВСЕЙ СТРАНЕ С ЧЕКАМ ИЗ ГОРДОГО города Льва находить не будут..А ТО дышите люди львовским гавнецом с примесью кавы зи льиву.
Елена
Ты отсебятину не добавляй выдавая за мои комментарии, нечего добавлять и редактировать, брехун несчастный.
Елена
Красиво ср...ать не запретишь,ха.
Елена
А причём тут чёрная кошка?ты сюда Конфуция не притягивай за уши,то что есть пишу,а не придумываю,сам это знаешь хорошо.
Елена
А что?Дым сигарет с ментолом,не ,не то, дым с мусоросжигающих комбинатов будет поритить прекрасный воздух Львова,пусть в других местах ,где уже есть где утилизировать отходы везут мусор.
Елена
Ну почему навсегда,у тебя просто получается какая-то "Оптимистическая трагедия",кино такое было если не в курсе,а Альцгеймера и Паркинсона забыл?их же до кучи не дописал, склероз батенька, склероз у вас.
Весёлый Роджер
А ты против Шмули напиши шо, вот он тебя и обсрёт тут на два листа - вот и будэ тебе чтиво, ну хоть можэ и не так красиво! :-))