В мобільному додатку YouTube з’явилася нова вкладка
Технологииitsider.com.ua07 мая 2020

В мобільному додатку YouTube з’явилася нова вкладка

YouTube глобально розгорнув вкладу «Explore» для перегляду музичних композицій на пристроях iOS і Android. Крім того, з’явився новий інтерфейс програвача з текстами пісень.

У новій вкладці користувачі зможуть відфільтрувати сингли, альбоми та музичні кліпи за жанром або настроєм. Можна також розподілити їх у вигляді довгого списку, який можна переглянути в розділі «Переглянути все».

Крім того, вбудована в додаток YouTube «Музика» стала доступна для всіх користувачів. Служба буде показувати статичні тексти всім користувачам: як тим, які користуються додатком безкоштовно, так і передплатникам. Проте поки не всі пісні забезпечені текстом, тому щось доведеться гуглити

Серед інших змін — перемикач пісні/відео тепер завжди видно, як і кнопки відтворення у випадковому порядку і повторення. Кнопки «вгору» і «вниз» розробники розмістили вгорі.

Вкладка «Дослідити» (Explore) замінює досить даремний «гарячий список» (Hotlist), який був розташований посередині нижньої панелі програми. Завдяки цьому в YouTube Music нарешті з’явилося гідне місце для пошуку нової музики та отримання рекомендацій, які дійсно будуть цікаві користувачам.

Написать комментарий