ТехнологииИсточник23 окт.

В Найбільшій Американській Мережі Роздрібних Магазинів Walmart Почали Продавати Біткоїни

Найбільша у світі мережа оптової та роздрібної торгівлі, американська компанія Walmart, запустила пілотний проєкт, в рамках якого забезпечила своїх клієнтів можливістю купувати біткоїн в кіосках Coinstar, які присутні у багатьох з її магазинів в США.

nk_hauz/EvsxYyO7R.jpeg

Пілотний проєкт є частиною більш широкого партнерства між Coinstar, виробником автоматів, які дозволяють клієнтам обмінювати монети на паперові купюри або подарункові карти, і американським оператором бaнкoмaтів Coinme з продажу біткоїнів в більш ніж 8000 кіосках у США, 200 з яких знаходяться в магазинах Walmart.

Про ініціативу вперше повідомив ресурс CoinDesk, представник якого протестував сервіс. Клієнти, які купують біткоїн, замість доларових купюр отримують в кіоску Coinstar ваучер, який можна обміняти на біткоїн за вирахуванням 4% комісії, які стягуються за послугу. Слід врахувати, що клієнтам необхідно попередньо створити обліковий запис в мережі оператора Coinme і пройти перевірку даних, щоб погасити ваучер.

Директор зі стратегії та керівник досліджень криптовалютної брокерської фірми BitOoda Сем Доктор (Sam Doctor) в інтерв’ю ресурсу Bloomberg зазначив, що біткоїн-банкомати вже є в магазинах і торгових центрах в різних куточках світу, просто Walmart розширює доступ до біткоїнів для більшої кількості людей і додає криптовалюті легітимності в очах скептиків.