Технологииtechtoday.in.uaJun 9

В смартфонах Samsung може з’явитися вбудована реклама без можливості відключення

nk_hauz/-m9nglua6d_6trq8wajk.jpg

One UI вже демонструє рекламу в певних елементах інтерфейсу, наприклад, в шторці повідомлень. Її показують штатні додатки Gift і Members.

nk_hauz/-m9nglxbh_pqzaczfn6f.jpg

Очікується, що нова версія One UI може вийти разом з бізнес-флагманом Samsung Galaxy Note 20. Його презентація запланована на кінець літа цього року.

nk_hauz/-m9nglxizshqfazpgafs.jpg

У Samsung не реагують на інформацію про появу вбудованої реклами. Вона може бути результатом неправильного перекладу коментаря одного з корейських користувачів Samsung, опублікованого на корейському форумі компанії.

Про те, що стандартні додатки смартфонів Samsung можуть дійсно отримати вбудовану рекламу, почали говорити в жовтні 2019 року. Тоді з’явилася інформація, що це буде корисно власникам гаджетів. Гроші за показ реклами Samsung направить на розвиток програмної частини своїх смартфонів: підвищення стабільності роботи прошивки, створення нових функцій тощо.

За даними GSM Arena, реклама буде демонструватися тільки в недорогих смартфонах серій Galaxy A і Galaxy M. Топові лінійки Galaxy S і Note її не отримають.

Однією з перших вбудовану рекламу в стандартних додатках почала показувати Xiaomi. Фірмова оболонка MIUI на телефонах Xiaomi показує користувачам стільки реклами, що її жартівливо називають ADUI (від слова advertisement – реклама). Якщо хочеться продовжувати користуватися телефоном Xiaomi, але вже без реклами, її можна заблокувати за інструкцією «Як позбутися реклами на телефонах Xiaomi».

В 2019 році таку практику перейняла компанія Huawei, чиї смартфони почали показувати рекламу на екрані блокування. Реклама розміщується в фірмовому магазині шпалер Huawei Magazine Unlock. Однак компанія заявила, що не санкціонувала показ реклами.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Хохлобыдло должно быть тупым, нищим, злобным и во всех своих бедах обвинять Россию. Это единственное назначение проекта "укрАина".
Член правительства
Ну да, тупым скакуасам членом НАТО опять по губам поводили - они и рады.
Просто прохожий
Просто ЗеЛох, как и все "щирые", путает "в" и "на", поэтому у него "в 572".
Джаффар Дудаев
Черному повелителю сильнейшей армии мира нужно проверить квалификацию украинских чиновников, а то деньги американских налогоплательщиков будут снова пущены по ветру и зарыты в песок, как это недавно случилось в Афганистане.
ШАХТАРЬ - РЕАЛ = 0:5 !!!
КАКАЯ БОЛЬ, КАКАЯ БОЛЬ! РЕАЛ ШАХТАРЫКА ОТСНОШАЛ - 5:0 !!!
Антиелена
Не, Ленка-белка, одних слов мало, тебе надо платить и каяться. Майданушка ты хренова! Начни с предоплаты за отопление за всю зиму!
е
когда собаке делать нечего, она яйца лижет.... ну вот КАК отмена перевода часов будет противодействовать "российской агрессии"?...если ту же Россию абсолютно не смущает наличие на своей территории 7 или 8 часовых поясов..... дебилы блин....