В смартфонах Samsung може з’явитися вбудована реклама без можливості відключення
Технологииtechtoday.in.ua09 июня 2020

В смартфонах Samsung може з’явитися вбудована реклама без можливості відключення

One UI вже демонструє рекламу в певних елементах інтерфейсу, наприклад, в шторці повідомлень. Її показують штатні додатки Gift і Members.

Очікується, що нова версія One UI може вийти разом з бізнес-флагманом Samsung Galaxy Note 20. Його презентація запланована на кінець літа цього року.

У Samsung не реагують на інформацію про появу вбудованої реклами. Вона може бути результатом неправильного перекладу коментаря одного з корейських користувачів Samsung, опублікованого на корейському форумі компанії.

Про те, що стандартні додатки смартфонів Samsung можуть дійсно отримати вбудовану рекламу, почали говорити в жовтні 2019 року. Тоді з’явилася інформація, що це буде корисно власникам гаджетів. Гроші за показ реклами Samsung направить на розвиток програмної частини своїх смартфонів: підвищення стабільності роботи прошивки, створення нових функцій тощо.

За даними GSM Arena, реклама буде демонструватися тільки в недорогих смартфонах серій Galaxy A і Galaxy M. Топові лінійки Galaxy S і Note її не отримають.

Однією з перших вбудовану рекламу в стандартних додатках почала показувати Xiaomi. Фірмова оболонка MIUI на телефонах Xiaomi показує користувачам стільки реклами, що її жартівливо називають ADUI (від слова advertisement – реклама). Якщо хочеться продовжувати користуватися телефоном Xiaomi, але вже без реклами, її можна заблокувати за інструкцією «Як позбутися реклами на телефонах Xiaomi».

В 2019 році таку практику перейняла компанія Huawei, чиї смартфони почали показувати рекламу на екрані блокування. Реклама розміщується в фірмовому магазині шпалер Huawei Magazine Unlock. Однак компанія заявила, що не санкціонувала показ реклами.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Украинцы сидели значит по хатам,по садам и огородам и смотрели как русские в Украине строили всю промышленность,сидели и наблюдали,так что ли?а потом на всё готовое,нигде ни дома не работали украинцы,не в Союзе,только дома сидели и ждали пока им всё на блюдечке с голубой каёмочкой принесут и скажут берите?так получается? даже не смешно.
Елена
Микоян был министром пищевой промышленности,вот там может и было столько царских станков,и то явно завышено,американцы что в союзе построили? Сталинградский тракторный,Днепрогесс их проектировщиков работа и турбины на нём американские,Магнитогорский металлургический комбинат их работа,Горьковский завод помогли создать,АЗЛК ,вообще больше 1500 коупных промышленных современных на то время заводлв с помощью Америки в Союзе построили, поэтому не пиз..ди,твои современные подельники только на металлолом всё порезали и продали и ты ,мелкобуржуйская пропагандонина с развала и дерибала этих денег жируешь и их защищаешь,а я простых украинских,да впрочем и российских работников защищаю, тебе презервативу тебе вижу как не нравиться, холуйчику олигархов и мрази конченной,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Гость
"(Теперь) майдановским угаром Вы засмердели на весь свет" (Ив. Печерников).
Гость
А отчего нет ранее оставленных отзывов?
Гость
"(Теперь) майдановским угаром Вы засмердели на весь свет" (Ив. Печерников).
Гость
"(Теперь) майдановским угаром Вы засмердели на весь свет" (Ив. Печерников).
Гость
А отчего нет ранее оставленных отзывов?