В Україні продається “гірша” версія Samsung Galaxy S20
Технологииgsminfo.com.ua7 дней назад

В Україні продається “гірша” версія Samsung Galaxy S20

І всі ці роки ми переконуємося, що апарати на топових SoC Snapdragon поводяться краще. Це може стосуватися продуктивності, роботи інтерфейсу, нагріву, автономності, а часом і всього цього разом взятого.

До виходу лінійки Galaxy S20 були чутки щодо того, що всі апарати на всіх ринках вийдуть виключно з SoC Snapdragon 865, але цього не сталося. В Українських офіційних магазинах можна зустріти смартфони виключно на Exynos. І тепер давайте подивимося, чи дійсно Exynos 990 гірше Snapdragon 865.

Перше на що варто звернути увагу, це нагрівання. Як стверджує автор огляду, Exynos 990 гріється в півтора рази сильніше Snapdragon 865 (66 ° С в піку проти 42 ° С). Логічний наслідок нагріву – троттлінг і зниження частоти, а значить, і продуктивності. Якщо версія з платформою Qualcomm в AnTuTu за два прогони втратила лише близько 1%, то версія з Exynos 990 – 13%!

Автор відео зазначає, що при звичайному використанні в швидкості роботи двох версій різниці не відчувається. А ось в іграх – дуже навіть. У тривалих ігрових сесіях проявляється та ж проблема з перегрівом, троттлінг і зниженням продуктивності, і навіть без лічильника fps видно, що проблема катастрофічна, якщо ми говоримо про флагманський смартфон 2020 року вартістю 1300 доларів і вище.

Також різниця між апаратами проявляється в роботі додатка камери. Добре видно, що модифікація з Snapdragon 865 працює швидше і плавніше. Адже камера – одна з найважливіших особливостей Galaxy S20 Ultra. Але ще гірше те, що і за якістю фотографій різниця є, і вона, звичайно, не на користь версії з Exynos 990.

Ще одна серйозна проблема Exynos 990 – енергоефективність. Вона набагато нижче, ніж у Snapdragon 865, тому смартфони з різними платформами мають суттєво відрізняється автономність.

Але якщо ви думали, що це провал, то подивіться наступне відео.

Так, Galaxy S20 + на Exynos 990 в іграх показує себе набагато гірше, ніж Galaxy S10 + на Snapdragon 855! Проблема все та ж: нагрів, троттлінг і величезне зниження продуктивності.

Звичайно, багато на смартфонах грають далеко не всі, не всі помітять не особливо великі відмінності в роботі додатка камери і в якості фотографій, а ось менша автономність – проблема, з якою зіткнуться всі. Втім, коли немає можливості порівняти, немає і приводу для розчарування.  

У будь-якому випадку можна констатувати, що в черговий раз флагман Samsung на платформі Exynos показує себе гірше, ніж аналогічна модель на платформі Qualcomm. 

1 комментарий

Написать комментарий
  • ТАК ГРОШЭЙ НЭМА
    7 дней назад
    НА КРАЩУ ВЭРСИЮ У уКРАИНЦИВ БРАКУЕ ГРОШЕЙ!!! НА ЛУЧШУЮ ВЕРСИЮ У уКРАИНЦЕВ НЕДОСТАТОЧНО ДЕНЕГ!
    Ответить
💬 Последние комментарии
Елена
Обратите внимание на выражение лиц людей на фотографии - ЭТО ЖЕ ДЕБИЛЫ , ДАУНЫ, ОЛИГОФРЕНЫ - ОНИ ПОСРАТЬ БЕЗ ПОМОЩИ СВОЕЙ МАМОЧКИ НЕ СМОГУТ - И ЭТО АРМИЯ АМЕРИКИ?????????????????. ХА
Илья
Добрый вечер сударыня! Вынужден с Вами не согласиться. Русские танки не дойдут до столицы Рейха ни за 6 часов и даже не за 6 дней! Вы не учли энтузиазм населения. В каждом населеном пункте наши танковые колонны ждёт торжественный прием , цветы на броне освободителям , митинг, концерт , праздничный обед , после обеда торжественное развешивание на фонарях местных нацистов типа Елены за шею разумеется, запись добровольцев ,ну и торжественные проводы со слезами на глазах. Так что неделя , не меньше.
Илья
Вот это высер от нацисткой прошмандовки! Как неожиданно однако. Так значит Донбасс это операция ССО России? С сотнями танков , БМП и даже Градов ( все данные из источников ХохлоГабона ) . Гениально! Если ССО России может такое , то что тогда может 1-я гвардейская танковая армия?
Елена
Скоро проклятой Америке -пизда .рогулям в сраку. ха
подстилке заЛУпе
"Дойти до Киева за 6 часов" а сраный лугандонский аэропорт брали 242 дня. Давай еще ленду, использованая вонючая кацапская подстилка!
Весёлый Роджер
Хьюстон, Хьюстон, у нас всё по плану – Нью-Йорк вышел на плановые цифры по вирусу, каждые 17 минут – смерть!
ГРИВНИ В ПОМОЙНУЮ ЯМУ
ЭТИ ГРОШИ ДА НА БОРЬБУ С КОРОНОВИРУСОМ! А ТАК ПОЛУЧАЕТСЯ ЧТО УКАЗАННЫЕ ДЕНЬГИ ВЫБРАСЫВАЮТСЯ В ПОМОЙНУЮ ЯМУ!!!