В Україні продається “гірша” версія Samsung Galaxy S20
Технологииgsminfo.com.ua21 марта 2020

В Україні продається “гірша” версія Samsung Galaxy S20

І всі ці роки ми переконуємося, що апарати на топових SoC Snapdragon поводяться краще. Це може стосуватися продуктивності, роботи інтерфейсу, нагріву, автономності, а часом і всього цього разом взятого.

До виходу лінійки Galaxy S20 були чутки щодо того, що всі апарати на всіх ринках вийдуть виключно з SoC Snapdragon 865, але цього не сталося. В Українських офіційних магазинах можна зустріти смартфони виключно на Exynos. І тепер давайте подивимося, чи дійсно Exynos 990 гірше Snapdragon 865.

Перше на що варто звернути увагу, це нагрівання. Як стверджує автор огляду, Exynos 990 гріється в півтора рази сильніше Snapdragon 865 (66 ° С в піку проти 42 ° С). Логічний наслідок нагріву – троттлінг і зниження частоти, а значить, і продуктивності. Якщо версія з платформою Qualcomm в AnTuTu за два прогони втратила лише близько 1%, то версія з Exynos 990 – 13%!

Автор відео зазначає, що при звичайному використанні в швидкості роботи двох версій різниці не відчувається. А ось в іграх – дуже навіть. У тривалих ігрових сесіях проявляється та ж проблема з перегрівом, троттлінг і зниженням продуктивності, і навіть без лічильника fps видно, що проблема катастрофічна, якщо ми говоримо про флагманський смартфон 2020 року вартістю 1300 доларів і вище.

Також різниця між апаратами проявляється в роботі додатка камери. Добре видно, що модифікація з Snapdragon 865 працює швидше і плавніше. Адже камера – одна з найважливіших особливостей Galaxy S20 Ultra. Але ще гірше те, що і за якістю фотографій різниця є, і вона, звичайно, не на користь версії з Exynos 990.

Ще одна серйозна проблема Exynos 990 – енергоефективність. Вона набагато нижче, ніж у Snapdragon 865, тому смартфони з різними платформами мають суттєво відрізняється автономність.

Але якщо ви думали, що це провал, то подивіться наступне відео.

Так, Galaxy S20 + на Exynos 990 в іграх показує себе набагато гірше, ніж Galaxy S10 + на Snapdragon 855! Проблема все та ж: нагрів, троттлінг і величезне зниження продуктивності.

Звичайно, багато на смартфонах грають далеко не всі, не всі помітять не особливо великі відмінності в роботі додатка камери і в якості фотографій, а ось менша автономність – проблема, з якою зіткнуться всі. Втім, коли немає можливості порівняти, немає і приводу для розчарування.  

У будь-якому випадку можна констатувати, що в черговий раз флагман Samsung на платформі Exynos показує себе гірше, ніж аналогічна модель на платформі Qualcomm. 

1 комментарий

Написать комментарий
  • ТАК ГРОШЭЙ НЭМА
    21 марта 2020
    НА КРАЩУ ВЭРСИЮ У уКРАИНЦИВ БРАКУЕ ГРОШЕЙ!!! НА ЛУЧШУЮ ВЕРСИЮ У уКРАИНЦЕВ НЕДОСТАТОЧНО ДЕНЕГ!
    Ответить
Авторские статьи
Политика35 минут назад
Украинско-венгерская «война»: на кону контроль за контрабандными потоками
Геополитика42 минуты назад
Кому лучше умереть от Covid, чем согласиться с русскими
Обществочас назад
Пока караул не устал. Часть I. Как на провозглашение УНР отреагировал Екатеринослав
COVID - 20192 часа назад
Втрое дороже российской. Сколько украинцев смогут получить вакцину Moderna, которую рекламирует СНБО
Геополитика19 часов назад
Буфетчица возвращается
Геополитика19 часов назад
"Сорос - это преступник". Премьер Венгрии Орбан призвал Европу к сопротивлению. Главные тезисы его программной статьи 1
Политика21 час назад
Партия Порошенко: Отпущенные на ВСУ деньги «съел» Арсен Аваков 2
Геополитика21 час назад
"Это был кошмар": афганцы рассказали о зверствах австралийского спецназа 1
Политика21 час назад
Готовы ли ВСУ к очередному котлу? 2