Технологииgsminfo.com.ua07 февраля 2020

Відома дата виходу бюджетного iPhone 9

Численні витоки вже не раз натякали на швидку презентацію спадкоємця iPhone SE, але різні джерела розходилися в думках про точну дату майбутнього заходу. Крапку в інтернет-суперечках взявся поставити авторитетний мережевий інформатор Еван Бласс, відомий високою точністю прогнозів.

За даними джерела, презентація «бюджетного» iPhone відбудеться вже в середині наступного місяця. Примітно, що в якості назви майбутньої новинки він призводить відразу два варіанти – iPhone SE 2 і iPhone 9. Вартість і детальні технічні характеристики гаджета інсайдер не повідомив.

Згідно з попередніми витокам, апарат отримає 4,7-дюймовий екран, фізичну кнопку Home з вбудованим сканером відбитків пальців Touch ID. Гаджету навіть приписують процесор Apple A13, 3 ГБ оперативної пам’яті і накопичувач об’ємом від 64 ГБ. Очікується, що до кінця року компанія представить і модель iPhone 9 Plus зі збільшеною діагоналлю дисплея.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Ой)))) Не просто. )))))) Всякие зелики и существуют для того, чтобы перекачивать баблос из одного кармана в другой. Был Пеця, потрошил Беню. Теперь Беня потрошит Пецю. Наблюдать, конечно, за этим забавно, но толку нет, а издержки этой битвы денежных мешков изымаются из карманов людей. Вот и вся суть хохловласти.
Елена
У Ахметова больше денег,чем у Коломойского,чей Зеленский?,не всё так просто Хохлов.
Игбун Хохлов
Какая форма правления? )))))) На укрАине одна форма правления: бабло. У кого больше, тот и правит. А Зеля всего лишь говорящая кукла: выкинуть старую и купить новую - не проблема.
ВАЩЕ
СПАСАЙСЯ КТО МОЖЕТ
Елена
Власти у него достаточно, конечно не столько сколько у президента России,все таки парламентско президентская форма правления,но всё же.
тина
да и в России такого говна мечтающего продать страну тоже полно
ВАЩЕ
Что тут доказывать?
Авторские статьи