Технологииportaltele.com.ua16 июн.

WhatsApp розширює географію країн, в яких доступні грошові перекази в додатку

З сьогоднішнього дня жителі Бразилії отримали можливість здійснювати грошові перекази безпосередньо в додатку WhatsApp. У прес-релізі компанії говориться, що ця функція реалізована на платформі Facebook Pay. Користувачі отримали можливість відправляти гроші з бізнес-акаунтів WhatsApp. Ця функція призначена, перш за все, для того, щоб полегшити прийом платежів малому бізнесу.

nk_hauz/-m9uznbinwz5tybglgtt.jpg

WhatsApp повідомляє, що платежі абсолютно безпечні, а для здійснення транзакції необхідно буде підтвердити свою особу за допомогою відбитка пальця або шестизначного пароля. В даний момент оплата через WhatsApp підтримується дебетовими і кредитними картами Visa і MasterCard, випущеними декількома великими бразильськими банками. Повідомляється, що при перекладі між приватними особами комісія за операцію не стягуватиметься.

Як відомо, переказ коштів в WhatsApp став доступний для жителів Індії ще в 2018 році на тестовій основі. Той факт, що тепер сервіс був успішно запущений в Бразилії, дає надію на те, що в найближчому майбутньому переказ грошей через популярний месенджер стане доступний і в інших країнах. Для того, щоб зайти на ринок фінансових послуг, компанії необхідно отримати відповідний дозвіл від місцевих органів влади, що займає деякий час.