WhatsApp з травня відключити сотні мільйонів користувачів
Технологии19 апреля 2021

WhatsApp з травня відключити сотні мільйонів користувачів

Навіть не дивлячись на те, що на ринку існують такі відомі, популярні і вкрай поширені сервіси для спілкування, як Telegram і Viber, переважна більшість людей, які проживають в різних регіонах світу, вважають за краще активно користуватися WhatsApp, знаходячи дане програмне забезпечення найкращим і найбільш привабливим серед усіх існуючих на ринку, а йдуть при цьому в хід всі можливі засоби і методи з існуючих на ринку. Даний месенджер використовують понад 2 млрд людей, і всі вони знаходять цей сервіс найкращим і найбільш популярним серед всіх існуючих на ринку. З його допомогою можна в повній мірі задовольняти всі свої потреби в спілкуванні.

За допомогою даного сервісу можна відправляти текстові повідомлення SMS, здійснювати голосові дзвінки, а разом з тим, крім цього, робити багато іншого, не відчуваючи при цьому ніяких труднощів і складнощів. Крім цього, на додаток до цього, користувачі мають право розраховувати на таке велике, важливе і вкрай значуща перевага, як можливість здійснювати групові відеодзвінки, що особливо стало корисно і актуально в останні роки. Функціональні можливості WhatsApp постійно розширюються, тобто, простіше кажучи, користувачам надають все більше різних можливостей на будь-який смак і колір, а вирішувати з їх допомогою можна найрізноманітніші різні завдання, роблячи це максимально легко і просто.

Проте, з тих самих пір, як цим ПО заволоділа корпорація Facebook, його привабливості поступово знижується. Тепер, як стало відомо від офіційного джерела, адміністрація WhatsApp вирішила почати діяти рішуче. Всі користувачі мессенджера, який до 15 травня 2021 роки не приймуть нові правила його використання, позбудуться можливості ним користуватися. Нові правила використання даного сервісу припускають уявлення адміністрації сервісу права не тільки показувати і розсилати рекламні повідомлення, але ще і ділитися особистими даними користувачів, в тому числі можливо і листуванням, з третіми особами.

Нові правила були опубліковані ще в лютому, але прийняти їх користувачі повинні до 15 травня. Всі, хто цього не зроблять, виявляться відключені від WhatsApp, в зв"язку з чим користуватися цим програмним забезпеченням виявиться неможливо. Це, звичайно, обов"язково так чи інакше потрібно враховувати. Все, що зможуть робити користувачі при заблокованій облікового запису, так це лише отримувати повідомлення і здійснювати голосові дзвінки, тоді як всі можливості по частині текстового спілкування, пересилання медіафайлів, читання історії листування, надання даних про місцезнаходження і про інші дії виявляться повною мірою недоступні повною мірою.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Табан
А Вовка на себя не похож! Свидомые его подменили на двойника Лжевовку!
Весёлый Роджер
Дзякую тоби добрий та вельможний пан за наводку! У майбутньому ты прав! "Наловил в Донце я раков, в рожу Шмуле и по сраке!" - ТАкъ? Занятно, надо запомнить!
УВАЖЬ еЛЕНУ
Уважь ,,елену,, - говори на мове - ,,срака,, ! Она сразу к тебе подобреет!
Весёлый Роджер
Смело, я бы сказал, где-то затейливо и конечно же безупречно верно. Ну почти, как у Шмули грязнули, засунуть вилку в …у и поскакать с ней оголённой, не вилкой, у Эуропу, ну называть это место нельзя, хунта запретила, скажем так, засунуть вилку в то место, где у ПРОСТОГО щирого народа находятся мозги. Ну да, а как же…, иначе бы этот народ, не избрал бы себе такую владу!
Весёлый Роджер
Пошёл ты на фуй дуполиз ТУПОЙ! Сразу видно что ты мудак и по жизни и в компутере! Здесь на странице всего ПЯТЬ ЖОП!!! Таки "моя" всего ОДНА!!! Пример приведи киздабол ты продажный, дэ это? "якось у тебя через каждые три слова жопа проскакивает..." - що опять слился тварь брехливая. Какой же ты мудак пердун отсталый - нажимаешь и держишь CTRL далее жмешь F - там в открывшемся окошке пишешь - жоп, далее жмёшь Enter. Система сама тебе напишет скики на этой странице твоих коханих жоп! Ты всосал обормот?
Либеральный эксперт
Лучшие умы человечества пришли к высновку, что держава в смартфоне победит голод, холод, коммунистов, жидов и нацизм! Легко!
Йод
Дык воно и не сбежит .