Технологииitechua.com20 июн.

Windows 10 масово позбавляє користувачів грошей

Як стало відомо виданню BleepingComputer, в магазині програмного забезпечення Microsoft Store ось уже як багато місяців працюють шахраї, які продають умовно безкоштовний софт різного роду за гроші. Зловмисники, хоча їх складно так назвати, діють дуже хитро. Вони знаходять різне ПО з безкоштовним вихідним кодом, який доступний всім, після чого готову програму продають в магазині додатків для Windows 10, і такі дуже навіть активно купують, завдяки чому зловмисники заробляють гроші на тому, що їм навіть не належить. Все це стало можливо через те, що Microsoft жахливо погано модерує програмне забезпечення для комп’ютерів, планшетів, ноутбуків і моноблоків. Як наслідок, віддуватися за все це доводиться користувачам Windows 10, які в гонитві за використанням ліцензійного програмного забезпечення купують його за гроші, тоді як завантажити його з інтернету можна безкоштовно, наприклад, з офіційного сайту розробників або ж зі сховищ GitHub. Особливо кумедно, що саме американська корпорація Microsoft володіє сервісом з безкоштовними репозиторіями.

У магазині можна зустріти такі додатки, як ScreenToGif, PhotoDemon, Captura і OBS Studio. Всі вони доступні абсолютно безкоштовно, володіючи відкритим вихідним кодом, але в магазині ПО для Windows 10 їх продають за гроші, причому далеко не найменші. Вартість варіюється від кілька доларів до десятків доларів. Таким чином зловмисники забезпечили собі дуже навіть непоганий пасивний дохід, адже все, що їм потрібно робити – просто оновлювати додатки час від часу, заробляючи гроші на чужій праці, власники якого діляться таким з усім світом без будь-якої плати.

💬 Последние комментарии
Спички детям
Так непонятно за что человека-главнокомандующего с работы уволили в запас... За Крым, любовь к Индии, России или же за нелюбовь к Китаю? Еще и в свидомый список попал. Прямо как в том Рейхе получается!
Елена
Кто выиграл от развала СССР? национальные элиты,враги внешние, враги внутренние, интеллигенция в большинстве случаев и буржуинчики разных калибров,нацики ,Роджер считает что он выиграл, долбоёб он.ну раз разошлись,то объединятся никто не будет местным властям и так хорошо,а то с Москвы ставят,с Москвы снимают,оно им надо? нет.И чем дальше по времени,тем дальше от прежнего единого центрра,а ты там рассказываешь Россия слаба была, благодаря Горбачеву и Ельцину слаба была,которых Роджер между прочим любит,спроси его,он них ,и узнаешь почему я Роджера так люблю .точка.Великая осталась Америка,Россия не Советский Союз и не РИ,проепали всё что могли, поэтому и ты Роджера можешь поцеловать в сраку, ибо и его вина в том есть,хоть т и мизерна.
Елена
Не веришь не надо,если тебе я говорю так было, значит так было.
Антиелена
Какой вопрос - такой ответ!
Антиелена
Смотри список стран!!!
Антиелена
Ты, примитивное укроживотное, правды знать не можешь! Где ты и где правда!))))
Антиелена
А ты и рада, мразь майданушная!
Авторские статьи