Windows 10 з 1 липня почне примусово оновлюватися
Технологииtechnoportal.com.ua21 июня 2020

Windows 10 з 1 липня почне примусово оновлюватися

При цьому, що найгірше, у користувачів немає можливості назавжди відмовитися від установки оновлень, так як можна лише тимчасово призупинити їх завантаження та установку на термін до двох тижнів, але потім все апдейти знову почнуть скачиваться і встановлюватися. 

Через це власникам комп’ютерів доводиться чекати перед вимиканням комп’ютера і при його включенні, причому аж до півгодини, залежно від потужності конкретного PC. Через початок автоматичної установки оновлень в Windows 10 знову можуть початися масові неполадки, а виникають вони виключно з вини Microsoft, яка недостатньо добре тестує всі свої апдейти. 

Саме тому в останні роки дуже багато апдейти визнають проблемними, але вже після такого, як вони встановилися на кілька мільйонів електронних пристроїв.

Невеликі оновлення, які будуть встановлюватися автоматично, зазвичай закривають якісь прогалини в захисті, усувають баги або вирішують інші неполадки. Проте, через зневажливого ставлення розробників до своєї роботи, дуже часто такого роду апдейти для Windows 10, виправляючи щось одне, ламають потім щось інше. Оскільки оновлення почнуть встановлюватися на десяту «вінду» автоматично вже з початку наступного року, всім користувачам цієї платформи варто готуватися до того, що вона знову почне вкрай часто глючити.

В такому випадку, що очевидно, нічого хорошого власники комп’ютерів, планшетів, ноутбуків, моноблоків і інших електронних пристроїв не чекає, адже навряд чи комусь подобаються неполадки, на усунення яких доводиться витрачати багато часу.

Написать комментарий