Технологииgsminfo.com.ua9 дней назад

Xiaomi Mi 10 користується шаленою популярністю не дивлячись на ціну

Xiaomi тільки готується представити флагмани Mi 10 і Mi 10 Pro, але онлайнові майданчики вже запропонували всім бажаючим зарезервувати модель. Користувачі, які виявлять таке бажання, потім зможуть купити обрану модель в пріоритетному порядку. При цьому поки ніяких депозитів вносити не потрібно, так що мова йде саме про резервування (або бронювання) смартфона, але не про попередні замовлення.

Отже, за три дні до прем’єри зарезервовано понад 1,5 мільйона Mi 10 і Mi 10 Pro. Офіційна вартість моделей – поки предмет дебатів, але за останніми даними смартфони не будуть дешевими: глава компанії Лей Цзунь (Lei Jun) велів розробляти їх без оглядки на цінові рамки . У підсумку, за чутками, ціна Mi 10 стартує з позначки $ 715, Mi 10 Pro, само собою, ще дорожче – від $ 860 .   

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Ой)))) Не просто. )))))) Всякие зелики и существуют для того, чтобы перекачивать баблос из одного кармана в другой. Был Пеця, потрошил Беню. Теперь Беня потрошит Пецю. Наблюдать, конечно, за этим забавно, но толку нет, а издержки этой битвы денежных мешков изымаются из карманов людей. Вот и вся суть хохловласти.
Елена
У Ахметова больше денег,чем у Коломойского,чей Зеленский?,не всё так просто Хохлов.
Игбун Хохлов
Какая форма правления? )))))) На укрАине одна форма правления: бабло. У кого больше, тот и правит. А Зеля всего лишь говорящая кукла: выкинуть старую и купить новую - не проблема.
ВАЩЕ
СПАСАЙСЯ КТО МОЖЕТ
Елена
Власти у него достаточно, конечно не столько сколько у президента России,все таки парламентско президентская форма правления,но всё же.
тина
да и в России такого говна мечтающего продать страну тоже полно
ВАЩЕ
Что тут доказывать?
Авторские статьи