Технологииgsminfo.com.uaSep 29

Xiaomi Mi Band 4: експерти назвали найбільш кричуще недопрацювання

Різного роду наручні гаджети за більш ніж п’ять років свого перебування на ринку встигли стати для багатьох людей незамінними, причому попит на такого роду пристрої зростає по всьому світу, в тому числі в Україні, Європі, США та інших країнах світу. Зовсім недавно, три місяці тому, на полиці магазинів надійшла довгоочікувана багатьма новинка під назвою Xiaomi Mi Band 4. Вона отримала передове технічне оснащення, доступний цінник, широкі функціональні можливості і, крім того, ряд інших особливостей, серед яких виявилися висока надійність і стильний зовнішній вид, завдяки чому даний трекер не соромно одягнути навіть з дорогим костюмом. Даний трекер може похвалитися 0,95-дюймовим кольоровим сенсорним екраном з роздільною здатністю 240 на 120 пікселів, а прикритий такий загартованим скло зі спеціальним покриттям, яке запобігає появі відбитків пальців та подряпинам. Корпус браслета виконаний з полікарбонату і є нерозбірним. За рахунок цього вдалося реалізувати захист від попадання води і пилу за стандартом IP68, який дозволяє в даному конкретному випадку занурюватися під воду на глибину до 50 метрів. За рахунок цього разом з Xiaomi Mi Band 4 можна легко і просто плавати в басейні, в тому числі під водою. Спеціально для любителів спорту в трекер вбудовано більше двадцяти різних видів тренувань.

Xiaomi Mi Band 4

Крім іншого, даний спортивний браслет володіє модулем Bluetooth 5.0 LE для підключення до смартфонів і планшетів на базі операційних систем Android і iOS, а щоб підключити трекер потрібно встановити на електронний пристрій додаток Mi Fit, доступний в магазинах App Store і Google Play. Оскільки для Xiaomi Mi Band 4 регулярно випускають нові прошивки, його функціональні можливості з часом розширюються, тобто він стає все більш просунутим. Здавалося б, цей наручний гаджет, особливо з урахуванням 15 – 20 днів автономної роботи на одному заряді батареї ємністю 135 мАг, є просто ідеальним у всьому, але є в ньому і неприємний момент, а вірніше недопрацювання.

Так, зокрема, купити даний трекер всім бажаючим пропонують приблизно за 999 гривень, але навіть не дивлячись на це браслет має досить велику прогалину в функціоналі. Справа в тому, що в його просунуту версію встановлений чіп NFC, який призначений для оплати покупок в магазинах і проїзду в громадському транспорті. Ніяких фізичних обмежень у останнього немає, але використовувати його через ПО від Xiaomi можливо тільки в парі з фірмовою платіжною системою Mi Pay, яка зараз працює повноцінно лише в Китаї. Китайським розробникам не склало б складності додати підтримку Google Pay в своїй продукт, але вони цього чомусь не зробили, залишивши це кричуще недопрацювання відкритим.

Саме це експерти вважають найголовнішим недоліком новинки, який засмучує дуже багатьох, причому з плином часу ситуація не зміниться, так як додавати підтримку міжнародної платіжної системи китайська корпорація в Xiaomi Mi Band 4 не збирається.

💬 Последние комментарии
Золотарь
О, пидарастенок, как задело! Смелый ты только в сети под анонимом. Мразь укропская, засунь себе кружевные труселя в жопу и дать подсрачника!
Антиелена
Вот именно, что все считается, только не все реальная экономика!!! Я тебе о чем говорю? О том кто реально первый с точки зрения реального сектора экономики. И это не амэрыка. Не, Ленка-булка, Марьяна Безумная (в девичестве Безуглая) наверное поэрудированней будет чем ты. Хотя две ТП - это сила!!!
Весёлый Роджер
Точно Шмуля Сруль ВСЁ от безнаказанности!!! Воруй скики хочешь! Грабь лохов - ТУПЫХ завистливых xoxлов! Вот пример: «Елена – 26 апреля 2021-….,а Украина захоьела ещё больше богатого иметь,в смысле благ,… и прикунула что с Западом будет богаче,чем с другой страной…» «09 НОЯБРЯ 2014 (УВАГА тут на дату!!!) - В понедельник может быть арестован министр энергетики Украины Юрий Продан. На него уже заведено уголовное дело - за растрату, и арест возможен сразу после допроса,…» Прошло СЕМЬ ЛЕТ!!! Ни дела, ни пригоВОРА ВОРУ НЕТ!!! Это и есть щирая демократия, вот за неё Украина и вышла из Союза, практически угробив его и не подписла договор с Россией – щоб можно было вот так безнаказанно пиСдить та 3.14здить!!! Сало Бандере, Сало Банде воров-керивников, Сало тупым ждунам - щирым завистливым xoxлам!
Весёлый Роджер
ЭЙ Дупеняр каменючий, спешал фо рэпер, спиваем дружно - на фуй нужно! Уси хлопцы гуртом спиваем та стрибаем: «Тучи над Куевом встали, В воздухе пахнет дерьмом, Так за що хлопцы скакали, Ты не питай нас о том. приспів: Далека ты е Эвропа, Пишли разом к ней скакать, Украина уже заграница, Тильки трохи нЫ можэ лiтать.(2Раза) Жаркою страстью пылаю. Я до Эвропи пийду. Шмат Сала дадут, то нЫ знаю, Но я раскатал уж губу. .(2Раза) приспів: Приходи к нам Байден милый. Привози грошей опять. Ми поднимем Бандеру з могилы, будешь крепко целовать. (2Раза) Ны кохает нас Европа Тай нЫ хочэ грошей дать, Так за що же мы Беркут сжигали- Скоро будем голодать! .(2Раза) приспів: Дэ Эуропа, появися, ПрЫвози Шенгэну нам, А не то мы прЫидим и зробЫм, ЭвропеЫйскый вам Майдан.(2Раза) Кляты москали смеются. Ветер нам дует в дупло. Ну Хдэ ты халявное счастье, Ну що же нам так ни свезло. приспів:: Вже болит у мэне попа, И устал я вже скакать. Дайте газу москали в халяву, Скоро будем замерзать! (2Раза) ©»
Ост
О нём-писать нечего. Марионетка.
Весёлый Роджер
Баба ера, ты там точек бильше ставь и не сочкуй - не получишь у дупу ..й!
Весёлый Роджер
Ну Шмуля, ну Сруль, ну буть последовательным, шизнутый ты дэбил! Я понимаю, шо ты избранный МУДАК и всех xoxлов тут за тупых лохов держишь, тому им на уши всяку херню вешаешь, про сожранных москалями ежей или типа этой: «Елена 08 августа 2019 ….,я же тысячу раз говорила, Америка с нами и Запад тоже,а значит что?Это значит что деньги дадут,им это недорого, ещё напечатают,на фоне своих печатаний денег,Украине по сравнению с ними,копейки достаются, спокойствие граждане, только спокойствие.» Быть проституткой чи пыдарасом в колонии США – это почётно и выгодно! «Елена, 19.11.2019 20:12 Это было раньше…, а сейчас подъём, идёт подъём эконимика и уровня жизни населения.» Таки непонятно, шо там Сруля с ЗЭЛЁНОЙ краской у панов? Чаму не печатают гроши для своих скакунов-холуёв? Мабутно та Зэлёна Краска из Китая, Тююю, так - Добро ранку тётя Рая, вам посылка из Шанхая! А в посылке два китайца, два китайца красят … УВАГА!!! Зэлёной краской красят .йца, так що покращення для щирых мудаков ны будэ, краска для доллярив кынчилась у панов!