Xiaomi Mi Band 5: дата виходу і характеристики
Технологииtechnoportal.com.ua11 марта 2020

Xiaomi Mi Band 5: дата виходу і характеристики

З’явилися перші повідомлення про те, що Xiaomi готові знову зробити міні-революцію в сегменті розумних годинників завдяки працездатному модулю NFC і збільшеному розміру дисплея нового Mi Band 5.Компанія Xiaomi досить успішно зайняла важливе місце на ринку «розумної» переносної електроніки. З найпершого Mi Band фітнес-трекери бренду заслужили визнання користувачів по всьому світу. Xiaomi «підірвали» ринок з Mi Band 3 і Mi Band 4, причому останнього було продано більше 1 мільйона штук за перший тиждень продажів. Цікаво, що версія Mi Band 4 NFC досі продається в Китаї, як «гарячі пиріжки».

Дата виходу Xiaomi Mi Band 5

Xiaomi випускає пристрої лінійки Mi Band щороку, тому, швидше за все, новинка з’явиться на ринку в другому кварталі 2020 року. Відповідно, офіційний украхнський реліз слід очікувати приблизно через місяць після анонсу в Китаї. З іншого боку, світовий старт продажів компанія може запланувати на день його презентації, тобто його можна буде купити або хоча б попередньо замовити в усіх країнах одночасно.

Ціни Xiaomi Mi Band 5

В актуальних моделях Mi Band модуль NFC працює тільки в межах Китаю. Але останні чутки підтверджують, що версія Xiaomi Mi Band 5 NFC стане доступна і для європейського ринку. Згідно з ними, браслет буде підтримувати Google Pay і інші сервіси з технологією безконтактних платежів, а також зможе використовуватися як пропуск або в якості проїзного. Такими функціями вже успішно користуються китайці.

В іншому ж новинка повністю повинна перенести функції моделі Mi Band 4. Новий пристрій буде забезпечувати до 20 днів автономної роботи. На додаток до моніторингу стану здоров’я і активності в попередніх поколіннях Mi Band, 5-а версія запропонує режим відстеження плавання в декількох стилях, так як браслет залишиться водонепроникним до 5 АТМ. Зрозуміло, з великим екраном стане простіше управляти музикою, що відтворюється на смартфоні. Нарешті назва композиції, що програється зможе відображатися повністю

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гог
А откуда "модель Супрун"...?((
uju
(((
uju
(((
Весёлый Роджер
Какая тебе ещё нужна тема, посмотри вверх статьи свинорылый мудак ты Шмуля, о чём она? Ко мне и моим родственникам это имеет какое-то отношение и российским гаишникам? Лучше написал бы как ТВОИ пробандеровские твари выкинули старика из автобуса – цэ ПЕРЕМОГА! Старик був ахентом Кремля? Какая тебе ещё нужна тема, кроме той, что у вас там сейчас начнётся МАССОВЫЙ мор или голод? Или и то и то вместе! А где твоя гонящая завистливых щирюков до Эуропы влада? ГДЕ? В 3.14хве! Где твоя грёбанная боХатая Амэрика, шо по твоим словам, уже Шостый рок идэ до вас со вспоможеньем и грошами! Шож она тварина даже 100 масок своим холопам не прислала! А ты всё - орал ми неё союзники! ХОЛУИ вы пропиндосные, а не союзники! Срать на вас ВЕСЬ СВИТ хотел, вместе с вашими нациками и Бандерой!
Весёлый Роджер
Всё! Знаю! Как раз хотел заняться, на 3Д принтере напечатать! Спасибо!
Игбун Хохлов
Я тут не при чем.
Ил 2
Нет, это не то дыхание о котором ты думаешь. Есть тренажёр дыхательный, два стакана один в другом, во внутреннем дырки в дне, туда наливается вода, сверху трубка дыхательная, дыхание происходит через воду. Тренировка сидя на стуле, постепенно увеличивая продолжительность, много сразу приводит к плохим последствиям, в чем я сумел убедиться. Почему так, нужно излагать теорию. У нас такой тренажёр можно купить в пределах тыщи, если знать где.