Технологииtechnoportal.com.ua8 нояб.

Xiaomi Mi Box 4S Pro – нова телеприставка з підтримкою 8K

Вчора відбувся офіційний анонс такої довгоочікуваної багатьма людьми новинки, як Xiaomi Mi Box 4S Pro. Це телеприставка наступного покоління від відомого китайського бренду, а є вона вкрай привабливою за сукупністю якостей, що вкрай позитивно відбивається на її привабливості і доступності. 

nk_hauz/-mlxj7rpyw1onz3dpwne.jpg

Новинка оснащена 4-ядерним процесором AMLogic Cortex-A53, графічним прискорювачем Mali-450, а разом з тим, крім цього, 2 ГБ оперативної і 16 ГБ вбудованої флеш-пам’яті, на яку можна встановлювати різні програми та на якій дозволено зберігати будь-якої контент.

Нова ТВ-приставка під назвою Xiaomi Mi Box 4S Pro є вкрай просунутою, так як вона підтримує виведення картинки в роздільній здатності 8K UHD, і деяким людям така особливість точно стане в нагоді. Дана телеприставка оснащена інтерфейсів HDMI 2.1 для підключення до телевізорів, моніторів і проекторів, а ще вона може похвалитися 3,5 мм роз’ємом для підключення навушників або колонок, і інтерфейсом Bluetooth 5.0 LE, на базі якого працює пульт дистанційного керування, в який вбудували мікрофон, завдяки чому можна користуватися функцією голосового пошуку. Крім того, дана приставка отримала порт USB 3.0 для підключення накопичувачів, тобто флешок і жорстких дисків, щоб переглядати контент з таких.

nk_hauz/-mlxj2b-gq95bwh_of3l.jpg
nk_hauz/-mlxj2aupy2dbvej2rsl.jpg
nk_hauz/-mlxj2bmifxk__2be07z.jpg
nk_hauz/-mlxj2bdsz-vstfzjwb2.jpg

Телеприставка нового покоління працює на базі платформи Android TV з фірмовою графічною оболонкою MIUI. Для підвищення зручності використання ТВ-приставки з пульта управління використовується надбудова PatchWall. Офіційна рекомендована ціна такої телеприставки знаходиться на рівні 399 юанів (біля 2000 гривень), тобто коштує вона вкрай мало, і це робить її дуже привабливою за сукупністю якостей. Продажі Xiaomi Mi Box 4S Pro почнуться на території Китаю вже на наступному тижні, а купити її можна буде в одній єдиній модифікації з 16 ГБ вбудованої пам’яті і виключно в білому кольорі. 

Очікується, що вже в найближчі кілька місяців виявиться представлена ​​міжнародна модель даної приставки, яку купити, нехай вже і за завищеною ціною, зможуть жителі України, Європи, США та інших регіонів світу за межами китайського ринку.

💬 Последние комментарии
---
?????? ты на чем?
---
гуантанамо находится на территории Кубы и США платит за это Кубе. Это не мешает америке содержать там тюрьму ,которую они просто не могут содержать внутри штатов-тюрьма нелегальная и о этом знают ВСЕ.А насчет благоденствия друзей США-друзья друзьями а где коренное население америки? И как там появились негры(представители негропеоидной рассы) из континента Африка.В каком году были сняты ограничения по цвету кожи в США? Когда США собирается *отдать * штат Техас ,как незаконно захваченный путем военного вторжения,законному владельцу этих территорий государству Мексика? Имеет ли право РФ так же поступать с Крымом как США с Тхасом?
Неянки
Доля індіанців відома всьому світу
Елена
Благодаря им ты сидишь в интернете , ещё и гавкаешь на них,почти все друзья и союзники США богатые ,кроме там КНДР ,Кубы и всяких там Сомали,это факт,в Америке всё есть, скоро и Роджер туда поедет,на базу в Гуантанамо,там его вылечат от пьянства,за одно и тебя е,чтобы меньше пистел, на них,посидишь годик,по воешь на Луну,одумаешься,за одно и Ще не вмерлу будешь там петь,утроми вечером,а по праздникам и в обед и Роджер на пару ч тобой петь будет,дуетом.
Гiсть
Зачитает что-то тупое, а не красивое.
е
По словам Елены под управлением америкосов Украина развивается, теперь тут все счастливы от развала страны и предприятий, у всех денег девать некуда (точнее понятия не имеют за что первое заплатить при таких тарифах).. Настало щастя у елен распродающих ВСЕ подчистую...
Елена
По словам Роджера он поднял уровень жизни россиян,теперь там счастье все летают на курорты ,у всех автомобили новые и дорогие., настало ЩАСТЯ ,в крайнем случае роджерам