Xiaomi, OPPO і Vivo зацікавлені в новій 150-Мп камері Samsung
Технологииitechua.com9 дней назад

Xiaomi, OPPO і Vivo зацікавлені в новій 150-Мп камері Samsung

В кінці минулого року Samsung представила сенсор ISOCELL Bright HMX з роздільною здатністю 108 Мп. Першим його застосувала Xiaomi, а пізніше його можливості розвинула сама Samsung в Galaxy S20 Ultra за рахунок бінінга на 9 Мп (NonaCell). Цього року сенсор може отримати гідного послідовника в особі 150-Мп аналога з розміром 1/1″ (проти 1/1,3 ” у Bright HMX). Про це повідомляють корейські ЗМІ, наводячи в добавок кілька цікавих деталей. Він теж буде використовувати технологію NonaCell,а цільовою аудиторією стануть преміальні моделі.

У числі перших претендентів на такі камери значиться все та ж Xiaomi, яка може реалізувати її вже в четвертому кварталі цього року. Слідом будуть готові конкуренти від Vivo і OPPO, але BBK почне працювати тільки в першому кварталі 2021 року, коли актуальним будуть Snapdragon 875. Можливо, тоді ж ми побачимо і умовний Galaxy S21 Ultra із 150-Мп камерою. Втім, поки говорити про це рано, адже потенціал 108-Мп ISOCELL Bright HMX до кінця не вивчений.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Вот сколько я тут пытался объяснять тупорылым типа Шмули, что не бывает вторжения без второго эшелона "при этом подразделения второго эшелона ни разу не двигались с места" - но без пользы. А ведь Шмуля бывший военный и мудак одновременно. Вот так это уживается в хитро*опном характере щирого xoxла? Какое же у вас там тупьё свидомое и нищебродное во всех смыслах!
гог
да, уж...
гог
Сколько выдержит Украина?
гог
вот это поворот...
Весёлый Роджер
Спасибо "е"! Но это без пользы. Вы просто не были тут, когда онО - цэ гивно, также поливал каждый день "Шалапутного". Текст почти такой же был. И алкаш и тд и тп. Поэтому мне эти его обзывалки ... до лампочки. По статьям он никогда не отвечает - его чисто хуцписткий приём - отвечать вопросом и совсем про другое. Да, и вы заблуждаетесь, Елена - цэ ни жинка - а по его же словам тут "...старый боец информационного фронта..." Могу ссылку дать, где он это писал. От себя добавлю - наёмный боец! Может вы себе какой нибудь ник или имя возьмёте на "Е", а то как то не удобно, или уж на крайняк "ё-маё". Хотя имя лучше: Еремей, Елисей, Ефим, Евдоким ну и тп.
гог
Пора заканчивать этот цирк...((
гог
Вопросов больше чем ответов...((