Xiaomi відчутно підвищила ціни на свої телевізори
Технологии20 апреля 2021

Xiaomi відчутно підвищила ціни на свої телевізори

Компанія Xiaomi на даний момент є одним з лідерів на ринку телевізорів в плані співвідношення ціни до якості продуктів, але схоже на те, що тепер її рішення не будуть такими доступними, як раніше. Представники компанії заявили, що через проблеми з попитом і пропозицією на ринку та через коливання курсів валют компанія змушена збільшити ціну на телевізори. Також у компанії зазначили, що спаду цін не варто очікувати найближчим часом.

Для кожного регіону, зрозуміло, будуть свої зміни, але вже відома інформація про те, якими вони будуть для флагманської моделі Redmi Max 86, яка є найдешевшим телевізором у світі з діагоналлю 86 дюймів. Ця модель була презентована на китайському ринку за ціною 1240 доларів, і тепер, внаслідок цінової політики компанії, його вартість зросте на 300 доларів.

Нагадаємо, що модель отримала IPS-дисплей з діагоналлю 86 дюймів, роздільною здатністю 4К та частотою оновлення 120 Гц. Дисплей займає 97.25 відсотків фронтальної панелі, охоплення DCI-P3 складає 92 відсотки. Модель оснащена 2 ГБ оперативної та 32 ГБ внутрішньої пам’яті, є підтримка Dolby Vision та Dolby Atmos. Модель поставляється з операційною системою MIUI for TV 3.0.

Написать комментарий