ТехнологииAug 7

Xiaomi відреагувала на скарги користувачів смартфона Mi 11

Компанія Xiaomi відреагувала на скарги користувачів смартфонів флагманської серії Xiaomi Mi 11 з приводу проблем з Wi-Fi. Нові смартфони Xiaomi Mi 11 отримали поліпшену технологію Wi-Fi 6. Це стало предметом особливої ​​гордості Xiaomi, яка активно публікувала рекламні ролики, що демонструють, як Xiaomi Mi 11 змусив «ковтати пил» iPhone 12 Pro Max в різних умовах.

nk_hauz/kOHKz1Mng.jpeg

Проте вже не перший місяць користувачі скаржаться на роботу Wi-Fi у флагмани. Аж до того, що Wi-Fi в Mi 11 попросту перестає працювати, не включається режим точки доступу і так далі. Тепер Xiaomi нарешті відреагувала на скарги користувачів Xiaomi Mi 11. Китайський підрозділ випустило спеціальне повідомлення, в якому обіцяна безкоштовна заміна смартфонів з такими проблемами.

Крім того, користувачі отримають продовжений на пів року гарантію. Проводити заміну можна неодноразово, якщо новий телефон теж виявився проблемним. Правда, поки ця заява стосується тільки Китаю. Для інших ринків місцеві представництва поки не виступили з аналогічною пропозицією.

💬 Последние комментарии
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!