Технологииwww.hitechnews.com.ua10 нояб.

XIAOMI ВИПУСТИЛА ПОТУЖНУ ПАРОВУ ПРАСКУ-ВІДПАРЮВАЧ MIJIA

Компанія Xiaomi створила інноваційну прасувальну парову машину. Продажі новинки почнуться в день світових розпродажів, тобто 11 листопада.

nk_hauz/-mlmokcmmbvkby_sbwtv.jpg

Нова прасувальна машина називається MIJIA Supercharged Steam Garment Ironing Machine. Її вартість буде від 75 доларів.

Це потужний пристрій із тиском пару 500 кПа, внаслідок чого пар завжди насичений і має сильну проникаючу здатність, досягаючи глибоких волокон навіть грубих тканин. Обсяг пару становить 42 г/хв. Завдяки цьому навіть дуже зім’ята тканина розрівнюється миттєво.

Потужність парової прасувальної машини MIJIA становить 2200 Вт, середня температура нагріву – 135°C. В резервуар потрібно залити 2 л води. Час безперервної роботи – до 40 хвилин з повним резервуаром. Разом із прасувальною машиною в комплекті є спеціальна прасувальна дошка з можливістю регулювання кута нахилу.

Відпарювач MIJIA має захисні функції, що роблять його абсолютно безпечним. Наприклад, якщо користувач не тримається за сенсорну область, то він автоматично перестає працювати. Повне відключення пристрою, який включили, але ним не користуються, відбудеться через 30 хвилин.

💬 Последние комментарии
кипчак
У некоторых наглость считается достоинством, а у других - принципиальность. В США давно путают (не различают) эти понятия, наглеют и наглеют.
кипчак
Если США позволяет себе такое поведение по отношению к России, то не трудно представить как они издеваются над политическими карликами Посление могут возмущаться и внутренне пищать от осознания собственной ничтожности, а на людях изображать самых бесстрашных борцов за демократию.
DR UMAR
Ви хочете продати свою нирку за 400 000 доларів США? Це ти Шукаєте можливість продати свою нирку за гроші Через фінансовий зрив ви не знаєте, що робити Зробіть, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам добре Сума грошей за вашу нирку. Мене звати доктор УМАР Я лікар-нефролог клініки UMAR. Наша клініка є Спеціалізується на нирковій хірургії, а також лікуємо Купівля та пересадка нирок с Відповідний донор Ми знаходимося в Індії, Туреччині, Франції, Нігерії, США, Малайзії, Дубаї, Кувейті Якщо ви зацікавлені в продажі або купівлі нирок, будь ласка, не продавайте Не соромтеся звертатися до нас електронною поштою. Електронна адреса: doctorumarclinic@gmail.com WhatsApp:+1 (978) 707-9830 Telegram:+1 (978) 707-9830 Viber:+1 (469) 505-6731 уважно Д-Р УМАР.
Елена
Петруха дядя старый, Грешно его судить, Как знать судьбу Петрухи Ты можешь повторить. А Роджер по любому нехороший человек.
:-)
Петруха впечатлился - Копировал весь текст, Да он не поместился, В один почти присест... :-)
Елена
Трясти можно, вытрясти нельзя,потому что если нет,то нет.я не ты,я прожила честную жизнь, поэтому миллионов не скопила.
Елена
Где ты ответил за Мишу и Борю?шось я не видела.