Xiaomi випустить найдешевший смартфон з 50-ним зумом
Технологииgsminfo.com.ua25 апреля 2020

Xiaomi випустить найдешевший смартфон з 50-ним зумом

27 квітня Xiaomi представить MIUI 12 і свій новий смартфон Mi 10 Youth Edition – апарат середнього рівня з дуже хорошими можливостями зуму. А зараз відомий інсайдер Ішан Агарвал (Ishan Agarwal) опублікував вартість всіх версій моделі.

Судячи за цими даними, Mi 10 Youth Edition виявиться найдоступнішим в світі смартфоном з 5-кратним оптичним і 50-кратним гібридним зумом. Вартість базової версії з 6 ГБ оперативної і 64 ГБ вбудованої флеш-пам’яті – $ 325. Версії з 128 ГБ флеш-пам’яті оцінені в $ 355 (6 ГБ ОЗУ) і $ 380 (8 ГБ ОЗУ). Вартість топового варіанту – $ 425.

Про характеристики моделі ми вже докладно писали , а тепер є дані про кольори: Mi 10 Youth Edition запропонують персиковому, помаранчевому, зеленому і синьому.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Кот
Наблюдали последнее судебное заседание...Адвокаты подозреваемых борзели по привычке,но больно получали по мордасям от судей! Ждемс продолжения "Марлезонского балета!"
Кот
Пэцька подумал,как я знатно потроллил ДБР...А не тут-то было!Следаки вынули из рамок таможенные документы и увезли с собой-Оригиналы!Теперь,когда Педрило явится на допрос,то ступить время ответочка ДБР! У Пэдро спросят,где таможенные документы на живопись?-Как где,сделает круглые глаза бывший гарант,у вас!-Ничего подобного,ответят следаки и многозначительно подмигнут кондитеру левым глазом!!!43 картины без документов налицо-капкан захлопнулся и Пэцька спекся!!!
ГОСТЬ
.....иди НА ХУЙ БЫДЛО .....И РАЗГОВАРИВАТЬ НА НОРМАЛЬНОМ ЯЗЫКЕ НАУЧИСЬ.....
Игбун Хохлов
Хохлопидар, визжат твои побртымы по свинарнику "укрАина".
faith james
ВІТАЙТЕ ДО СВІТУ ІЛЛУМІНАТІ. Настав час відновити новий світовий порядок. Це можливість для вас бути частиною чогось великого. Виведення бідних, нужденних, талановитих у центр уваги слави та багатства. Отримайте гроші, славу, визнання в бізнесі, політичній гонці, суспільстві. Піднімайтеся до вершини, чим би ви не займалися. Усі ці та інші численні вигоди ви досягнете, коли ви будете ініційовані та станете членом ВЕЛИКИХ ІЛЮМІНАТІВ. Чи хотіли б ви скористатися цим шансом і стати його членом? Повідомте нам сьогодні, якщо вам цікаво. Номер WhatsApp для отримання додаткової інформації +1(786)627-4704
гость
....педрилка с подгоревшим пуканом - ты где...?
гость
...но на всякий случай купи огнетушитель для пердаков....)))