Xiaomi запустить свій автомобільний проект в найближчі кілька місяців
Технологииitsider.com.ua20 марта 2021

Xiaomi запустить свій автомобільний проект в найближчі кілька місяців

Місяць тому в Мережі з’явилися чутки про те, що Xiaomi розглядає можливість спробувати свої сили в автоіндустрії. Тепер західні ЗМІ повідомили, що компанія планує запустити проект в найближчі кілька місяців.

Згідно зі звітом 36KR, який посилається на слова інвесторів, близьких до генерального директора і засновника компанії Лей Цзюнь, компанія випустить автомобілі, орієнтовані на ринок середнього і високого цінового сегмента.

Крім того, в звіті сказано, що генеральний директор компанії вже зустрічався із засновником китайського автовиробника NIO, а також консультувався з приводу виготовлення автомобілей. Джерело додало, що проект можуть запустити «вже в цьому або наступному місяці». Також було заявлено, що співзасновник і віце-президент компанії Ван Чуан буде відповідати за виробництво автомобілів під брендом Xiaomi.

Виробник побутової електроніки також планує укласти контракти з місцевими виробниками автомобілів. Серед них буде BYD.

Зауважимо, що це все ще непідтверджений звіт, тому поставтеся до нього з часткою скепсису і стежте за новинами.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Тварь ты на мове обязан писать, если ты с Украины: "Казка про попа і наймита його Балду" Олександр Пушкін " ...Піп йому: "Шукаю служника такого, Не вельми ціною дорогого, Щоб знав і коні доглядати, І шить, і варить, і майструвати"." Ну для Шмули там будэ... манструбати тай горилки наливати.
Весёлый Роджер
ССылку дай где ты это написал? Не умеешь, туповат тай дюже сильно свиноват? ....Где я пи....дю? Ну пример привести можешь? ха. Нет примера, нету дела, ха.
см
согласен
cv
)
Весёлый Роджер
Хе-хе падлюка! А в чём же Шмуля моя болезнь? В том, что всем показываю какое ты щирое жидоxoxлячее гивно? Аргументив у тебя Шмуля зовсим НИМА, тильки кальсоны ворованные полные русофобного дерьма! Ось так пердун мудак?! Ах, дальше ещё веселее..., жди падлюка бибисная, стобрис нятащитас!!!
Весёлый Роджер
Только такие как ТУПОЙ и выживший из ума пропахандон Шмуля, могут радоваться таким ПЕРЕМОГАМ с потешными рвами и щирой Стеной xoxлячего плача чи хохота! Вот жешь тупые щирые идиоты, верят що этот ров защитит от москальских танковых орд. Ну есть же Интернет, ну посмотрите параметры мостоукладчиков для танков в российской армии, там три мостоукладчика типа МТУ: МТУ-20, МТ-55, МТУ-72. Буду краток – скакуны вам кизда в любом из вариантов. Стройте рвы шырше и глыбже, цэ будет общей могилой для xoxлoфашистов. Щоб клятым москалям даже рыть нычого не надо було! Сало не роняем, москалям сохраняем!
Луна-2
Обидно,, понимаешь ли, пиндосам, ,что Россия стоит выше их и ничего не спрашивает..