Як на Android увімкнути утиліту модифікації інтерфейсу System UI Tuner
Технологииtechtoday.in.ua12 апреля 2018

Як на Android увімкнути утиліту модифікації інтерфейсу System UI Tuner

В Android, починаючи з версії 6 (Marshmallow), є приховане меню, де можна додатково налаштувати деякі елементи інтерфейсу. Воно називається System UI Tuner і дозволяє, наприклад, редагувати, які піктограми відображати в інформаційному рядку.

Увімкнути System UI Tuner дуже просто на телефонах, в яких виробник його не відімкнув. Двічі відтягніть панель для відкриття меню швидких налаштувань, потім натисніть і утримуйте значок шестерні протягом декількох секунд. Він почне обертатися, а далі поряд з ним з’явиться значок із гайковим ключем – це індикатор того, що System UI Tuner увімкнувся. Перевірте це, знайшовши в налаштуваннях новий пункт меню System UI Tuner. Проте виробники Android-пристроїв можуть вимкнути це меню у своїх збірках Android, тому на вашому девайсі воно може бути недоступним. Вміст UI Tuner також буде змінюватися в залежності від версії Android. Якщо у вас телефон із вимкненим меню, тоді можна спробувати застосувати утиліту SystemUI Tuner, яка доступна в Google Play. Якщо на вашому пристрої активований рут-доступ, подальші дії програма виконає автоматично. Без рут-доступу доведеться вводити команди adb вручну. Для цього потрібно буде встановити на комп’ютер (смартфон?) драйвери adb та ввести в командному рядку наступні інструкції: adb shell pm grant com.zacharee1.systemuituner android.permission.WRITE_SECURE_SETTINGS adb shell pm grant com.zacharee1.systemuituner android.permission.DUMP Покрокове керівництво з користування adb та введення команд доступне безпосередньо в утиліті SystemUI Tuner.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Польский Пьемонт Львов был до 1939 года,вот оно как.
Елена
Грубить женщине и тем более угрожать избиением это так по вашему,а раньше и шомполами через строй и в Сибирь на каторгу.ничего не меняется.а тебе козлоослик желаю всего самого хорошего.ха.
Весёлый Роджер
Отбрасывая все твои Шмуля фекальные нечистоты тут, иными словами, ты де-факто признал, шо до 1939 года никакого Пьемонта не було, а пидли Львыва быдло рагульное жило? И тильки при советской власти это дерьмо запизденское запанувало? ТакЪ? А дай ссылки на мои выражения про воровство коммунистов? Шо опять ныма? Шой то ты попутал с керивниками коммуняками с Куева? Шо ридну мати за долляры продали!
Dirhem
Тихо сам с собою я веду беседу.
Весёлый Роджер
Ну прекрати Шмуля! У такой страшно младой дивчины як ты, нима морды! У тебя же , у запизденской пацриотки, щиросвидомая харя, ча-ча-ча, вона просит кирпича!
е
вот когда будут убивать и жечь тебя не удивляйся)) ты ж сам призываешь к этому...
----------
Ведущие галюцинации зрительные.