Технологииdepo.ua20 янв.

Як роботи-стриптизери витісняють танцівників з нічних клубів

Відео, на якому роботи танцюють біля шеста, буквально загіпнотизувало мережу і підняло дражливі питання. Наприклад, користувачі сперечаються, чи загрожують машини робочим місцям стриптизерів Роботи розважали медійників у клубі Sapphire в Лас-Вегасі. Перед незвичною прем'єрою відвідувачів заінтригували у соцмережах закладу. "Приходьте подивитися, як летять іскри, коли роботи-близнюки крутять залізяччям і змушують усіх сумніватися: чи вони справжні, чи це лише спецефект", - написали в анонсі.

Виступ заворожив глядачів - машини ідеально технічно відтворили усі типові рухи стриптизерів. Але попри яскраві емоції від рухів залізяк, збудити публіку в сексуальному плані їм не вдалося. Після дебюту роботів представили на виставці електроніки CES Expo - вони стали найбільш обговорюваними експонентами престижної події, пишуть в Medium. "Коли я починав, я був таким собі бідним панком. В моєму гаманці інколи не було навіть $10, тож у використовував усе, що знаходив на вулиці. Зараз у роботів кінцівки манекенів, високоякісні двигуни, камери з систем спостереження", - розповідає розробник машин з Лондона Джайлз Волкер.

Свої дітища він задумував радше як філософський арт-експонат, ніж засіб буденної розваги. Його проект почався у 2003-му, коли Волкер багато філософстував на тему дій влади і стану суспільства. Зокрема, його увагу привернули камери спостереження, розвішені по всіх містах, які позбавляють людину приватності. "Я почав помічати камери на розі кожної вулиці у Лондоні, це було жахливо. Всі ці речі - повний абсурд. Вони навіть не захищають людей, вони лише захищають довбану власність", - пояснював Волкер. Своє бачення митець представив вже у 2007-му. Джайлз зняв проект, в якому два роботи сексуально танцюють, а публіка здивовано на них вирячається, не здогадуючись, що в роботах є камери, які стежать за людьми. "Це була історія про те, що коли дивитеся ви, за вами можуть теж дивитися. Вас невтомно спокушають: мовляв, просто дозвольте владі за собою шпигувати", - каже розробник. Проект виявився своєнравним і зажив власним життям. Себто, про проблему спостереження забули, а от роботів почали арендувати "на роботу" в нічні клуби. На це Волкер дивиться позитивно: залізні чоловічки допомагають заробити на інші проекти. Схоже, роботи змінюють сам принцип стрип-клубів, адже усі відвідувачі сходяться на думці: металеві красені - круті, але не сексуальні. Та й стриптизерки панікерського "заберуть роботу" не поділяють. Натомість сприймають роботів позитивно. "Роботи круті, і люди їх люблять. Якщо вони приваблюватимуть у клуб більше клієнтів, це прекрасно для нас", - впевнена стриптизерка на ім'я Райлі. До речі, дівчина серйозно занепокоїлася станом роботів після шоу, адже помітила, що людина бодай потайки, але прагнуть до них торкнутися. "Сподіваюся, хтось підійде і скаже цим хлопакам забрати руки від роботів. Це просто неправильно!" - акцентує дівчина. До речі, у роботів передбачені спеціальні кишенькі "для чайових". За вечір танцівники збирають близько $100, що для американських клубів високого рівня дуже небагато. Цікаво, керуючий партнер Sapphire Пітер Фенштейн розповів The Daily Beast, що заклад замовив роботів, аби... привабити більше жінок. "Ми думали, що креативне можна зробити на час виставки. Ми ж не позиціонуємося як чоловічий клуб, тому для нас постити лише фото красивих жінок у соцмережах недостатньо", - сказав Фенштейн. На виставку ж люди часто приїздять групами і розважаються так само. А компанія, наприклад, з чотирьох чоловіків і трьох жінок, на думку менеджера, вірогідніше піде дивитися на робота, ніж на вже звичних стриптизерок. Таким чином інновації кидають виклик первісним інстинктам, і людство стоїть на порозі ери, коли роботи починають продавати краще, ніж секс.

💬 Последние комментарии
Каты знущаются из нас ! (Шевченко)
понаехавшие римские католики-инквизиторы убивают местное население протестантов, в тихой, мирной процветающей Северной Ирландии... Еще живы те люди, которые помнят разрушенные города, расстрелянные фасады домов, детей, играющих среди обломков... и Святую Инквизицию. Об этом «картофельном геноциде» 1845-1849 гг., который унес жизни два миллиона ирландцев, а еще три миллиона отправил искать спасения на чужбине подробно в статье «Пытка нищетой: путь «ирландского голодомора». https://versii.com/news/332211/
Германарих
Каким образом? Все славянство давно разбежалось из своего карпатского лона в результате нашествия гуннов!
Хороший бизнес
Чтобы было понятно, стоимость американской компании Apple, созданной двумя талантливыми парнями несколько десятилетий назад в гараже, уже превысила стоимость украинского государства.
Яценюк и пл0нета 0бицян.ok
(Майдан, 2014) Я вам обицяю! Газ дорожчать НЭ БУДЕ !!! То що Ціна може підскочити до 40 гривень за 1 кубічний метр - Цэ все БРИХНЯ и Путенська пр0п0ганда ! Уси на м0йдан !
888
Под шумок хорошо шарить по карманам у населения.
е
ага.. а вещала тут что НИКОГДА нет врешь и что тебе можно ВСЕГДА верить))) и тут СБРЕХАЛА! БРЕХЛО продажное ты....
Елена
Там солнечные бури и жесткое излучение за 500 километров от поверхности земли.