YouTube розповів, за що видаляє відео про COVID-19
Технологииportaltele.com.ua6 дней назад

YouTube розповів, за що видаляє відео про COVID-19

YouTube оновив правила щодо розміщення відео, пов’язаних з COVID-19. У них опубліковані приклади фейковий інформації. Вона або цілком не відповідає дійсності, або суперечить рекомендаціям ВООЗ і місцевих органів охорони здоров’я.

Отже, що конкретно YouTube вважає фейк:

▪️ коронавируса не існує або від нього не вмирають ▪️ ролики, в яких рекомендують лікуватися вдома самостійно, включаючи молитви і народні засоби ▪️ будь-які заяви про те, що вакцинація реальна і будь-які ліки можуть запобігти захворюванню ▪️ будь-які заяви, пов’язані з впливом 5G на розвиток коронавируса ▪️ відмова від азіатської їжі, через яку нібито можна заразитися коронавірусів ▪️ дезінфекція повітря можлива, якщо використовувати феєрверки ▪️ соціальне дистанціювання не знижує ймовірність зараження коронавірусів

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Виталий
Нормально!)))но и не скучно!!!))))
Влад
Нужно выебать детей соседа . И все усьаканится. Мочи ментобыдло.
Влад
Ебать хохлов-рабов. Заслужили.
Гость
А Че здесь сранная США? УКРАИНА ТЕПЕРЬ СОБСТВЕННОСТЬ США ИЛИ ЧЕЙ?!
Гость
В истории войдёт не только имитатор, а выблядок и предатель Украины
кипчак
Могу утешить американцев - ничего вечного не бывает, может в далеком будущем США опять станут великими, а пока из теоретического банкрота пора превратиться в реального. Американские президенты вопят, что они содержат НАТО, а в действительности весь мир содержит США.
кипчак
Страшно стало. И правильно. Нет ничего вечного в мире и хвастаться достижениями, когда количество бомжей растет, народ мрет от коронавируса, стреляют в школах, на улице и в супермаркетах, заключенных больше чем в других странах и т.д. Европе пора бы включить мозги и жить своим умом, но способны ли они на это?