Завдяки Китаю Huawei випередив Samsung і став світовим лідером серед виробників смартфонів
Технологииmind.ua5 дней назад

Завдяки Китаю Huawei випередив Samsung і став світовим лідером серед виробників смартфонів

У ІІ кварталі 2020 року китайський телекомгігант Huawei продав 55,8 млн мобільних пристроїв, перегнавши за цим показником південнокорейську компанію Samsung, яка реалізувала 53,7 млн ​​пристроїв. Про це повідомила дослідницька фірма Canalys, передає CNBC.

За вказаний період китайська компанія відвантажила на 5% менше пристроїв, ніж за аналогічний період минулого року, Samsung – на 30% менше.

Це вперше, коли Huawei вдалось стати світовим лідером серед виробників смартфонів, однак аналітики ставлять під сумнів, що ця тенденція триватиме і надалі.

«Huawei буде складно утримувати лідерство в довгостроковій перспективі, – заявив в прес-релізі аналітик Canalys Мо Цзя. – Його основні партнери по каналах в ключових регіонах, таких як Європа, все більш насторожено ставляться до вибору пристроїв Huawei, придбання меншої кількості моделей і залученню нових брендів для зниження ризику… Однієї сильної позиції в Китаї буде недостатньо для підтримки Huawei на вершині, коли світова економіка почне відновлюватися».

У ІІ кварталі Huawei продала понад 70% своїх смартфонів в материковому Китаї. Тим часом, поставки смартфонів на міжнародних ринках впали на 27% в річному численні в період з квітня по червень. В Європі, ключовому регіоні для Huawei, частка ринку смартфонів компанії різко впала до 16% у другому кварталі в порівнянні з 22% за той же період в 2019 році.

Написать комментарий