З’явилась нова інформація про умови партнерства Qualcomm та Huawei
Технологииitsider.com.ua2 дня назад

З’явилась нова інформація про умови партнерства Qualcomm та Huawei

Компанія Qualcomm отримала ліцензію, яка дозволяє поставляти чіпсети для смартфонів компанії Huawei. Багато фанатів китайського бренду були раді і вже приготувались до виходу наступного флагманського покоління Huawei P50 на флагманському чіпсет Qualcomm Snapdragon 875, або навіть окремої версії Huawei Mate 40, але виявилось, що все трохи інакше, адже у ліцензії є відчутні обмеження.

Згідно зі словами офіційних представників компанії Qualcomm, ця ліцензія буде стосуватися лише деяких продуктів Huawei, і на даний момент немає точної інформації про те, чи будуть у їхньому переліку смартфони. Також в рамках ліцензії регламентовано поставки лише 4G-чіпсетів, що в наш час означає, що Qualcomm не зможе поставляти чіпсети для флагманських, субфлагманських і навіть деяких середньобюджетних смартфонів Huawei, адже зараз вже майже всі вони мають підтримку роботи в мережах п’ятого покоління.

Слід враховувати те, що хоч 5G на даний момент є далеко не всюди, і у багатьох країнах його запуск ще навіть не планується, багато покупців вже не будуть купувати моделі без підтримки 5G, якщо вона буде у прямих конкурентів. Загалом можна зробити висновок, що така ліцензія не сильно допоможе мобільному підрозділу компанії Huawei. Слід також звернути увагу на те, що ліцензії на поставку продукції для Huawei з деякими обмеженням отримали Microsoft, Intel, AMD, Sony та деякі інші компанії.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
тт
Не могу поверить что он сдался...
Елена
Написано для внутренне переселенных лиц, причём здесь мусульмане из Европы?Вы Ера пьяная? не понимаете написанного?
Елена
Ты не признаешь жителей луганской и Донецкой областей гражданами Украины?Ты что себе уёбок позволяешь, ебаный сепаратюга,за такие слова в петушатник тебя ми чтобы жопа твоя ,очко твоё всегда работало, ебаный сепаратюга.И Крым и Донбасс это Украина и жители их это тоже граждане Украины.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
е
Пример для подражания для Украины..
е
Очередные украинские патриоты...учат жить из Канадщины..
ера
Елена...европа дает кредит ....переселенцам -беженцам-масульманам...из европы!...мож...немного и нашим перепадет...неужели не ясно..
Кот Матроскин
Реформы, реформы... Туману напустили, мозги запудрили, а законные гробовые чернобыльцам уже сейчас не выплачивают. Где деньги, Зе?