Технологииitsider.com.ua22 нояб.

З’явились перші фотографії нових процесорів Intel

Компанія Intel повинна презентувати нові процесори 11-го та 12-го поколінь (Rocket Lake та Alder Lake відповідно) вже наступного року. Rocket Lake будуть розраховані на той самий роз’ємом LGA-1200, що й актуальні Comet Lake-S, і будуть презентовані, як Core Gen 11. Rocket Lake-S виготовлені за архітектурою Cypress Cove. Процесор має інтегроване ядро Xe-LP для обробки графічної складової, та понад 20 ліній PCIe 4.0.

nk_hauz/-mm_rpsaipd2eb05leat.jpg

Очікується, що у Intel Rocket Lake-S буде обернена сумісність зі вже існуючими материнськими платами 400-ї серії, але при цьому 500-а серія вже в розробці, і саме вона забезпечить повну сумісність з Rocket Lake S. Нові процесори Amber Lake 12-го покоління повинні вийти в кінці наступного року, щоправда, конкретних даних про плати 600-ї серії, але їх вихід очевидний через використання нового сокета LGA 1700.

Слід звернути увагу також на те, що у Intel Alder Lake буде використовуватись гетерогенна компоновка, яка включатиме в себе маленькі ядра Gracemont та великі Golden Cove. У старшої моделі буде по 8 ядер кожного виду, тобто в сумі їх буде 16, а у великих ядер буде можливість репрезентувати по два віртуальні потоки, тобто в сумі ми отримаємо можливість виконання до 24 потоків.